Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
την προιγουμενη φορα εμεινα ευχαριστημενος μα δυστιχος σημερα δεν εμεινα ουτε καναν ευχαριστημενος, η κοπελια μας τα χαλασε.

λοιπον ας τα παρουμε απο την αρχη. κατα της 14 επισκευτικα τον οικο τουτο. η τσατσα πιο περιπιτικη σιμερα στο προσοπω μου ευγενεστατη. πληρωνω μπενω στο δωματιο και περιμενα κανα 20 λεπτο γιατι η κοπελα ηταν απασχολιμενη με αλλον πελατη. ολοι την ωρα της αναμονης τρελαθηκα να ακουω βουλγαρικα φορκλορ τραγουδια ελα ντε που ξερω βουλγαρικα, τι τσεχα και δεν ξερω εγω εδω γραφετε? ειμαι πια 100% σιγουρος τωρα.

τελος παντων αυτο ειναι η λεπτομερια. ερχετε η κοπελα πολυ κουρασμενη αμεσως το καταλαβα. δεν ειχε κεφι καθολου λεγοντας μου απο το πρωι δεν εχει κατσι λεπτο. κακο αυτο για εμενα σκεφτομε. δεν ειχε ορεξη για προκατακτικα για να μου τον συκοση τον π..... τελος παντον καταλαβε και το γιρισαμε στο 69. αρχισε να τις αρεση και αρχισε να βογγαει, σκεφτομε δεν με πληρωνε εμενα καλιτερα? ετσι και τελειωσα με το σκουφακι. σε γενικες γραμμες τιν τρελενη το γλιφομουνι και πιο πολυ στον κολο της. οσο για οσους λατρεβουν το ακαπελοτο τσιμπουκι της καλυτερα να τον εχετε πληνη βιολογικα πρωτα και μετα να πατε εκει. το κανει μεσα στο 20 ευρο τιν ρωτησα για αυτο το τελευταιο. γενικα πολυ κουρασμενη γιατι μετα απο μενα τιν περιμενε αλλο παλουκι στο αλλο δωματιο. φευγοντας η τσατσα με ευχαριστισε 10 φορες. παραξενω αρεσω τωρα και στην τσατσα? χεχεχε!!!!! παντως δεν με χαλασε θα ξαναπαω μολησ φορτοσο της μπαταριεσ μου! τρελενομε για το 69 κιολας με καπελο η χωρις!!!

χρονια πολλα και καλη χρονια!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2008
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού