Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 189 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξανα στην Αννα λοιπον μετα απο ενα χρονο και βαλε,μου ειχε αφησει τις καλυτερες εντυπωσεις την αλλη φορα οποτε την ειχα στο προγραμμα εδω και καιρο.Εμφανισιακα δε τη θυμομουν και πολυ,ειναι μετρια στη φατσα αλα συμπαθητικη,λεπτο κορμι καπως χαλαρο αλλα με ωραιες καμπυλες καινουργια βυζια οχι και τοσο πετυχημενα και πολυ δυνατο πεταχτο κωλαρακι.70ε για 69 με γυμνο

Μπηκε καυλωμενη και ορεξατη ετοιμη να γαμηθει,πατησε με τα ποδια πανω στο κρεβατι και μου κουνουσε την κωλαρα της στη μουρη.Εβγαλε το σουτιεν και πριν βγαλει το στριγκακι εχωσα τη μουρη μου στον κωλο της και αρχισα να τον γλειφω,ανοιξα τερμα τα κωλομαγουλα και η σουφρα ανοιξε απο μονη της.Ξαπλωσε εβγαλε το βρακι,πλακωθηκαμε στα παθιασμενα γλωσσοφιλα και ξεκινησαμε με πλαϊνο 69 ρουφωντας εγω το μουνακι της και δαχτυλο στον κωλο και αυτη αργο αισθησιακο τσιμπουκι με πιεση στο πουτσοκεφαλο που γρηγορα με εκανε πυραυλο.Την καβαλησα και απο πανω σε 69 και κουνουσα πανω κατω τη μεση μου να τη γαμαω το στομα.
Παλι γλωσσοφιλα με μανια και μετα κανονικο 69 αυτη απο πανω οπου συνεχισα να γλειφω τον κωλο της ο οποιος δειχνει σαν μονιμα ξεσκισμενος αλλα αν θυμαμαι καλα δε τον δινει σε προγραμμα.Γλειφει και αρχιδια πολυ χαμηλα,την αλλη φορα μου ειχε γλειψει και τον κωλο Γλώσσα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω με πλατη σε μενα,κουνηθηκε αργα και με παροτρυνε να την πιανω απο τα βυζια και το μουνι της ειχε πολυ υγρη και ζεστη αισθηση,μετα γυρισε κανονικα απο πανω οπου φιλιομασταν ολη την ωρα,μετα πισωκολλητο σε δυνατο ρυθμο με πολυ δυνατες σφαλιαρες στον κωλο της και ηθελε να κοιταζεται και στον καθρεφτη...και στο τελος την εβαλα απο κατω αλλα το ενα ποδι της το εβαλε στον ωμο μου και καπως πλαγια,τη γαμησα χαλαρα και για ωρα και εριξα ενα πολυ δυνατο χυσιμο στη μουναρα της.Λιγα γλωσσοφιλα ακομα,αγκαλιτσες,κουβεντα για το που διασκεδαζουμε και αποχωρησε...

Συμπερασμα...τελεια σε ολα σα να εισαι με τη γκομενα σου,χαλαρη και καυλιαρα,δειχνει μια μανια να γαμηθει,σου κανει ολα τα γουστα και νοιαζεται να σε ικανοποιησει.Ενα πολυ δυνατο χαρτι των Villa που εχει εξελιχθει σε απολυτο στανταρακι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kassler, fouxter, Karaman 7 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού