Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 32 10
Μασατζίδικα 46553
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το παραπάνω μασάζ το έχω επισκεφτεί αρκετές φορές χωρίς να περάσω στο δωμάτιο...Ο λόγος ήταν πως οι κοπέλες δεν ήταν του γούστου μου...Επηρεασμένος τώρα από συζητήσεις στο φόρουμ είπα να φρεσκάρω την επίσκεψή μου τώρα πρόσφατα...Πέρασα λοιπόν τη Δευτέρα το μεσημεράκι μετά από ένα τηλέφωνο που έκανα στο μαγαζί για το ποίες εργάζονται...
Έφτασα αφού έψαχνα να παρκάρω αρκετά λεπτά καθώς στη περιοχή επικρατεί πανικός τις καθημερινές...Με υποδέχτηκε η Φωτεινή και μου παρουσίασε τις κοπέλες...Για να είμαι ειλικρινής μου άρεσε αρκετά η Φωτεινή και της το είπα μόλις τελείωσε η παρέλαση των κοριτσιών...Στην αρχή ήταν αρνητική στο να περάσει μαζί μου αλλά μετά δέχθηκε να "γνωριστούμε"...!

Πέρασα λοιπόν στο δωμάτιο και έκανα ντουζάκι...Παλαιός χώρος αλλά έχει μία ζεστασιά...Μετά από λίγο ήρθε και η Φωτεινή,έβγαλε το φόρεμα της και έμεινε με το κόκκινο σέξυ στριγκάκι της!Ξεκίνησε μασάζ αρκετά καλό και κατά τόπους χαλαρωτικό...Στη συνέχεια επικεντρώθηκε στην ευαίσθητη περιοχή όπου έκανε ένα ολιγόλεπτο μασάζ...
Κάπως έτσι ξεκίνησαν και τα προκαταρκτικά με τη Φωτεινή να προσφέρει στοματικό στην ευαίσθητη περιοχή...Πέρασμα του προφυλακτικού και συνέχεια του στοματικού με καραμέλωμα στα @@@κια για αρκετή ώρα...Μικρή διακοπή για κάποια γλωσσόφιλα και συνέχεια με 69,προσφέροντας περιποίηση στο γατάκι της...
Πρώτη στάση στο σεξ με τη Φωτεινή από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου στήθηκε άψογα...Και γύρισμα σε ιεραποστολικό όπου αφού το τέλος πλησίαζε αφαίρεσα το προφυλακτικό και τελείωσα στο στήθος της...
Κάθισε δίπλα μου χωρίς ίχνος βιασύνης και μιλήσαμε για λίγα λεπτά μέχρι να κάνω μπάνιο και να με συνοδέψει μέχρι την έξοδο,όπου και ανανεώθηκε το ραντεβού μας...!

Η Φωτεινή δεν είναι καινούργια στο χώρο και αρκετοί που γυρίζουν τα μασάζ την γνωρίζουν.Για μένα είναι μία πολύ σωστή επιλογή για να περάσεις μαζί της,τώρα βέβαια εξαρτάται και το πότε δουλεύει καθώς δεν εργάζεται καθημερινά...!

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Φωτεινή,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, John.Greek και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2016
Ξανάρχισε η Φωτεινή να περνάει στο δωμάτιο...?
Δύναμη!!! Ναι!
08 Ιουλίου, 2016
ΚωλόφαρδεεεεεεεεΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2