Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322857
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λοιπόν τη Βικτώρια την είχα δει σε τσάρκες μου και μου είχε κάνει κλικ...Είναι σαν στρίπερ πως να τη περιγράψω πορνοσταρ κάπως έτσι...Διαφέρει άλλωστε και στο σαλονάρισμα καθώς όπως και να το κάνεις είναι εντυπωσιακή...Το θέμα είναι οι υπηρεσίες της οι οποίες θέλουν δουλειά ακόμη και αμφιβάλλω αν θα τις αλλάξει...Μάλιστα έχει εργαστεί στο παρελθόν στην γερμανική αλυσίδα με τα στούντιο οπότε μάλλον θα δυσκολευτεί να αλλάξει νοοτροπία...
Έχοντας υπ'όψιν μου πως δε θα περάσω τέλεια είπα να την επιλέξω μόνο και μόνο για την εμφάνιση της...Μπήκα στο δωμάτιο και αφού γδύθηκα κατευθύνθηκα για μπανάκι...Μόλις τελείωσα ήρθε στο δωμάτιο για να ξεικινήσουμε...Μασάζ δε γνωρίζει αυτό είναι σίγουρο,κάνει κάποιες κινήσεις με τα δάχτυλα μετά πιέζει για λίγο και αφού αλείψει όλο το σώμα με λάδι προσφέρει λίγη ακόμη χαλάρωση στον αυχένα...
Γύρισα απ΄την άλλη και ξεκίνησα να την χουφτώνω...Έχει ενισχυμένο βυζί σκληρό το έγλειψα για λίγο αν και δεν της πολυαρέσει να την γλείφεις...Της αφαίρεσα όλα τα εσώρουχα και την φιλούσα πεταχτά όπως την είχα ξαπλωμένη...Σηκώθηκε και μου πέρασε προφυλακτικό καθώς δεν προσφέρει ελεύθερο...Τσιμπούκι μέτριο με πολύ χέρι και μία ελαφρά περιποίηση με πετάγματα της γλώσσας στα μπαλάκια...Σεξ σε δύο στάσεις,πρώτα με τη Βικτώρια από πάνω και τελείωμα με ιεραποστολικό με μία επαγγελματική "συμμετοχή" θα την χαρακτήριζα από μέρους της...

Κάθισε δίπλα μου μέχρι να ετοιμαστώ και με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα...
Εντάξει η Βικτώρια δεν είναι δυνατή επιλογή όμως κάποιος που θέλει σε μασάζ κάτι σαν στρίπερ μπορεί να την επιλέξει και να μοιραστεί μαζί της μία απλή εμπειρία...

Αυτά για τη συνάντηση μου με τη Βικτώρια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2016
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, xilnik, n.smirni76 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού