Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δεν ξέρω τι παθαίνω μερικές φορές αλλά εκεί που τη έχω βρει με τα cg και ενίοτε με τα στούντιο χτυπάνε κάποιες καμπάνες μέσα μου και ο οργανισμός ζητάει κάτι cult...Είχα διαβάσει πολλούς συναδέλφους στο παρελθόν να εκθειάζουν το σούπερ τεράστιο στήθος της μιλφ Τζούλιας και ένα πρωινό εκεί που οδηγούσα στη λιοσίων λέω να δοκιμάσω αυτούς τους υπερμεγέθεις μαστούς..Με το που πάρκαρα ακριβώς απ έξω οσμές cultιλας εισήλθαν στα ρουθούνια μου αντικρίζοντας μόνο και μόνο αυτά τα ιστορικά σπιτάκια της Τροφωνίου μιας και αν δεν κάνω λάθος είχα να τα επισκεφτώ από το 2008 τότε που στο διπλανό δούλευε μεταμεσονύκτια βάρδια η Μαρίνα η γκέισα για όσους θυμούνται..Ναι! Η Τζούλια δεν είχε το στήθος που περίμενα να δω...αλλά μεγαλύτερο..Εμπειρία ζωής για κάθε άντρα να γλύψει και να ζουλίξει ένα πραγματικά τεράστιο φυσικο στήθος που όμοιο του δεν είχα ξαναματαδεί..Ετσι για την ιστορία να αναφέρω πως η Τζούλια είναι μια μάλλον Ελληνίδα 50αρα κοντή και υπέρβαρη που στο κρεβάτι δεν μπορεί να προσφέρει και πάρα πολλά...Πίπα της τον έδωσα και τη γάμησα ιεραποστολικά για κανα 7 λεπτόΝαι! με τα πόδια της να τα έχω ανεβάσει στους ώμους μουΠροσκύνημα...Μου προσέφερε και πίπα άνευ με έξτρα 10 ευρώ αλλά φυσικά δεν πήρα μιας και δεν είμαι φανατικός του σπορ..Η Τζούλια προτείνεται ανεπιφύλακτα σε hard core μύστες και σε αυτούς που θέλουν έτσι απλά για την εμπειρία να θαυμάσουν από κοντά το μεγαλύτερο στήθος που έχουν δει ποτέ live...Αυτά από εμένα..Καλά γαμήσια να χουμεΝαι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giorgaras Kalamatianos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού