Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Call-Girls 122730
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από τον τίτλο και μόνο καταλαβαίνει κανείς τι έγινε με την κυρία , πόλεμος πραγματικός. Μπάσιμο δυνατό στο δωμάτιο και αιφνιδιασμός σε όλο του το μεγαλείο , πριν καλά, καλά προλάβω να κλείσω την πόρτα του δωματίου και να την πλησιάσω για τις πρώτες
συστάσεις με πλακώνει σε κάτι βαθιά και υγρά φιλιά που ούτε ονόματα συγκράτησα, ούτε κάν θυμάμαι τι την ρώτησα. Ντύσιμο δυνατό με πορνογόβες , μαύρο καλσονάκι και στενό , κοντό δερμάτινο φορεματάκι με τις φυσικές βυζάρες της να ξεχειλίζουν. Μαλλάκι μακρύ ξανθό και προσωπάκι πολύ μέτριο με έντονα χαρακτηριστικά και χαλαρό μακιγιάζ. Δέν χάνω λοιπόν ευκαιρία και εγώ και φεύγω στην αντεπίθεση με σύστημα 0-0-11 , όλοι μπροστά . Όρθιοι και οι 2 μπροστά στον καθρέπτη της ανεβάζω το φορεματάκι και την πλακώνω στα κωλοσκάμπιλα στην απίστευτη κωλάρα της , μόνη της κατεβάζει τις τιράντες από το φόρεμα και χώνει το κεφάλι μου μέσα στις φυσικές βυζάρες της. Την πετάω στο κρεβάτι και ενώ έχει το κοντάρι μου μέσα στο στόμα της προσπαθώ να της βγάλω τις γόβες και το φορεματάκι για να μην κρύβουν το κορμί της. Πίπα ρουφηχτή και μπανιαριστή με πολύ σάλιο και γλύψιμο στις μπάλες μαεστρικό. Γουστάρει πολύ η κυρία το γλύψιμο στην μουνάρα της και κοπανιέται σαν το ψάρι έξω από το νερό. Μετά από διάφορα γλυψίματα , κωλοσκάμπιλα , πουτσοσκάμπιλα κτλ , ανεβαίνει από πάνω και αρχίζει να καρφώνεται πάνω στο καυλί μου και να ουρλιάζει, φάση τραμπολίνο λέμε . Αφού μας άκουσε το μισό ξενοδοχείο από τα ουρλιαχτά της και είχαμε γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα την έχυσα και φύγαμε για τα αποδυτήρια και οι 2. Μπανάρες , κουβεντούλα και ξεκίνημα δεύτερου ημιχρόνου με εκατέρωθεν γλυψίματα και εναλλαγή στάσεων με αποκορύφωμα το στήσιμο στα 4 όπου με θέα την καυλοκωλάρα της έχυσα πέφτοντας ανάσκελα στο κρεββάτι για να βρω τις ανάσες μου. Γενικά μια καλή συνάντηση με καλές αναμνήσεις . Αν η κυρία έπαιρνε 60 euro θεωρώ θα ήταν μια εξαιρετική περίπτωση. Γράφω ίσως την ξανασυναντούσα γιατί πολύ δύσκολα πάω με την ίδια κοπέλα δεύτερη φορά. Τέλος να ευχαριστήσω τον μέγιστο πόρνο zadren , γιατί όσες φορές χρειάστηκα πληροφορίες και βοήθεια ανταποκρίθηκε άμεσα Καπέλο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 09, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
L
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 leontis, doc_lin, lidonik και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2016
πως τη βρισκουμε την κοπελα φιλος????
10 Απριλίου, 2016
Έχει αλλάξει το τηλέφωνο της μπουμπους μάγκες ; αυτό που τελειώνει σε 916 ισχύει ;Καπέλο
11 Απριλίου, 2016
ειναι η αννα / ελενα που το τηλεφωνο της τελειωνει σε 916 ???
14 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι αυτή είναι Γλώσσα
S
Stephan782014
14 Απριλίου, 2016
πως τη βρισκουμε ρε παιδια?? Χμμμ;Χμμμ;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5