Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στοχευμένο πέρασμα από την αλυσίδα 7,54,56,66.Στο 56 είδα την Αουρόρα,αλλά είπα να δω τι έχουν και τα άλλα.Στο 54 ισόγειο ήταν η Ντενίσα,αλλά κάτι μου έλεγε να φύγω.Στον όροφο ήταν η κουκλάρα Άννα αλλά την έχω πάρει αρκετές φορές και βαριέται,στο 66 μάλλον η Ρενάτα αλλά δε με τρέλανε,στο 7 δεν είδα αλλά Μάγια μου είπε η κυρία.Γύρισα λοιπόν να δοκιμάσω την Αουρόρα με το μαυρισμένο από το σολάριουμ κορμάκι,με γυαλάκια,κάτι βυζάρες αλλο πράγμα και κέφια.Πλήρωσα το 20ευρω και μπήκα στο δωμάτιο.Περίμενα λίγο και ήρθε η κοπέλα.Κεφάτη άρχισε να κουνιέται προκλητικά κι εγώ να πιάνω το ωραίο κωλαράκι της!!!Βγάζει εσώρουχα και τα βυζιά της με τρέλαναν.Αφού αρχίζουμε τις συστάσεις ξαπλώνει πρηνηδόν και ανοίγει τα πόδια να χαζέψω το μουνάκι και τη δουλεμένη κωλοτρυπίδα της.Δεν τη ρώτησα όμως αν τη δίνει...Μάλλον όχι.Ενασχόληση λίγο με τα ωραία μουνόχειλα και περνάει προφυλακτικό.Αρχίζει μια ωραία πίπα,αρκετά βαθιά,και της ζητάω να έρθει επάνω.Ωραίο καβάλημα και αλλάζουμε για ιεραποστολικό.Μετά στα 4 όπου κατέθεσα!Η κοπέλα είναι καλή και θα την τιμήσω ξανά.Πρόσχαρη και με διάθεση να σε ικανοποιήσει.Μου άρεσε το στυλάκι της αν και πιο πολύ γουστάρω μοντελοειδή.Αξίζει όμως τα λεφτά..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Aurora
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.883
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, SEXTYRHOON, makhswrx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού