Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου κριτική λοιπόν αλλά θα είμαι αντικειμενικός....όσο γίνεται!!
Μπαίνοντας μέσα στον οικίσκο αυτόν με υποδέχτηκε η Σόνια Ναι!.......όπως την γέννησε η μαμά της!!! Γλώσσα Είδα τις βυζάρες , την κωλάρα, το πρόσωπο και την σωματάρα που έχει και....λύγισα!!! Ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα. Για την ακρίβεια δεν λύγισα όμως με την πρώτη, αφού της είπα ότι θα ξαναπεράσω και πήγα από το διπλανό μαγαζί μια βόλτα (Αλκιβιάδου 16Α) όπου δούλευε το ζουμερό μωρό η Ιζαμπέλα Γλώσσα (μπήκε στα υπόψιν...).
Επιστροφή λοιπόν στο 16Γ όπου πέρασα στο ικανοποιητικής καθαριότητας δωμάτιο. Υπήρχε μικρή τηλεόραση όπου έπαιζε ντοκυμαντέρ με θέμα τις παραλλαγές στην αναπαραγωγή του ανθρωπίνου είδους!!!Μεγάλο χαμόγελο
Υστερα από ολιγόλεπτη αναμονή ήρθε η μιλφάρα Σόνια και "ο χρόνος πάγωσε".... Η κοπέλα είναι "τούμπανο" πραγματικά, ύψος με τα πορνοπαπουτσα κοντά στο 1,90, βυζάρες να βάλεις το πρόσωπο σου ανάμεσα και να βγεις μετά από...ώρες!! Σώμα κανονικό, χωρίς παχάκια κλπ αλλά με πιασίματα να χορτάσει η παλάμη σου, πρόσωπο ωραίο για τα γούστα μου, κωλάρα ωραία. Μπήκε λοιπόν και αφού χαϊδευτήκαμε λίγο (δεν αφήνει να της πιάσεις μουνάκι, κωλαράκι λόγω άγχους της με την καθαριότητα, πράγμα όχι απαραίτητα κακό από μία άποψη....). Ξάπλωσα ανάσκελα και με άρχισε σε ένα βυζομασάζ σε όλο το σώμα......σειρά βέβαια μετά είχε ο πούτσος μου που χόρτασα ισπανική.
Μετά είχε πίπα....τι πίπα όμως ήταν αυτή ρε παιδιά.....μου έχουν πάρει πολλές γυναίκες πίπα, αλλά αυτή θα μου μείνει αξέχαστη!!! Τον ρούφαγε όλο μέσα, τον έπαιζε με τις χειλάρες της, έκανε ένα κόλπο με την γλώσσα της στο πουτσοκέφαλο και αισθανόμουν λες και είχε στο στόμα της δονητήΝαι!Χμμμ; και μετά καραμέλωμα στα αρχίδια ακούραστο και δώστου πάλι πίπα....Είχα απογειωθεί με το τσιμπούκι της τόσο που δεν μου έκανε όρεξη να την σταματήσω. Μετά από 9-10 λεπτά πίπας την σταμάτησα για να γευτώ και τις υπόλοιπες τρυπούλες της. Ανέβηκε λοιπόν από πάνω με εμένα να χουφτώνω τις βυζάρες της, εκεί έπεσαν και μερικά πεταχτά γλωσόφιλα!!Μετά την έβαλα ιεραποστολικό και στην συνέχεια στήθηκε στα τέσσερα, τούρλωσε την κωλάρα της και ετοιμάστηκε να ρουφήξει τον πούτσο μου μέσα στην κωλοτρυπίδα της. Η αίσθηση του κώλου της ήταν πολύ καλή, παρόλα τα χλμ που έχει γράψει, άρχισα λοιπόν να την γαμάω με λύσσα και να χουφτώνω όπου βρίσκω....Όταν αισθάνθηκα ότι πλησιάζει η ώρα της κατάθεσης της το είπα και αλλάξαμε στάση.Ξάπλωσα ανάσκελα λοιπόν, μου έβγαλε το προφυλακτικό και αφέθηκα να με τελειώσει με το υπέροχο τσιμπούκι της το οποίο έκανε αργά και απολαυστικά χωρίς την χρήση καθόλου χεριου. Ύστερα από λίγα λεπτά κατέθεσα τα πολύτιμα υγρά μου στο υπέροχο στοματάκι της ενώ η ένταση της ηδονής που αισθάνθηκα ήταν τέτοια που μου πήρε 2-3 λεπτά να συνέλθω. Με ευχαρίστησε, φιληθήκαμε και έφυγε....
Συνοπτικά λοιπόν, η Σόνια είναι ένα ζουμερό νταρντανομίλφ που ξέρει πως να ικανοποιήσει τον πελάτη. Είναι πεντακάθαρη και μοσχομυριστή. Ξέρει να στήνεται χωρίς να κλέβει και δεν θα σου πει όχι σε σχεδόν τίποτα. Μόνο αρνητικό ότι δεν αφήνει χουφτώματα στα επίμαχα σημεία της και δεν δίνει βαθιά γλωσσόφιλα, μόνο επιφανειακά με τα χείλη. Εγώ πέρασα πολύ καλά και σίγουρα θα ξανατιμηθεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Freexxx
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 antiosmuchachos, villy blond, pre και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2016
Αυτή η ΓΥΝΑΙΚΑ είναι πραγματική ΙΕΡΕΙΑ και είναι τιμή μας που έχουμε πάει μαζί της........
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1