Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα κύριοι!Πρώτη κριτική από εμέ. Μπαίνοντας στο εν λόγω ίδρυμα λοιπόν περί τις 3 π.μ , η αγριεμένη -δικαίως θα πώ- τσατσά , παρουσιάζει την Μισέλ και την Μαρία. Μετά από προηγούμενη επίσκεψη-φόλα(μην μου πιάνεις την σιλικόνη γιατί πονάω) με την Μισέλ ,επέλεξα την Μαρία που φαινόταν νεούδι. Στο δωμάτιο, το κρεβάτι είχε γούβα τεράστια και δεν ήταν για πολλά πολλά,εν αντιθέση με προηγούμενες συνευρέσεις. Έρχεται λοιπόν το κοράσιο,χαμογελαστό ευδιάθετο και παραδόξως μυρωδάτο. Μετά άπο την βασική κοινωνικοποίηση (δηλώνει 20 χρονών και είναι κάπου τόσο) μου λέει ότι δεν έχει βυζί. Η αλήθεια είναι πως μιλάμε για σπυρί ΑΛΛΑ , το κωλαράκι της, αναπληρώνει το κενό. 69 λοιπόν ,περιποίηση απο μέρος μου στο μυρωδάτο της αιδοίο , πίπα κάτι παραπάνω απο τίμια(!!!) καβάλα στο άλογο,στα 4 και αποστολή εξετελέσθη. Πολύ καλή εμπειρία, αστέρι το κορίτσι, αν είχε λίγο μεγαλύτερο στήθος θα ήταν εργαζόμενη σε στούντιο. Έχει και ένα μικρό χώρισμα στα δόντια που εμένα μου αρέσει.Στα αξιοσημείωτα, ένας συνάδελφος τσακωνόταν με την τσατσά επειδή κατέθεσε πάνω στην Μισέλ και ούρλιαζε ότι πρέπει να κάνει μπάνιο και να αλλάξει σεντόνια. Γλώσσα Ο συνάδελφος άπο την άλλη, είχε σαν επιχείρημα,το επιπλέον τάληρο σε σχέση με την περιοχή και την κάκιστη απόδοση με την Μισέλ.
Κατ'εμέ λοιπόν, πανάξια δεκαπενταρού στο Μαράκι, θα ξαναπροτιμηθεί.
Η εμπειρία σας σαφώς μπορεί να μήν είναι η ίδια.
Πρώτη μου κριτική και καλώς σας βρήκα συνάδελφοι μύστες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, mauros gatos(1), MetalG

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2017
Τί έχει απογίνει η γλυκιά Μαρία;Κυκλοφορεί ακόμη στον εν λόγω οίκο;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1