Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 46424
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ραντεβου στο γνωστο ξενοδοχειο με τις «οδοντογλυφιδες» του υπογειου (2 σφηνακια να εχεις πιει και το γαμησες το αμαξι).

Το θεματικο ραντεβου ειχε και τα δυο στοιχεια που αλλωστε ειχα ποσταρει και στο νημα της σαν request. Ηθελα ένα «πολύ στενο & κοντο» ραντεβου. Η Αγγελικη ηρθε με ένα απιθανο μαυρο κολαν που αναδυκνειε το απιθανο σωμα της και τον καταπληκτικο της κωλο . Μποτες με τακουνι και ένα ομορφο κοντο ασπρο μπλουζακι που αφηνε να φαινεται από μεσα το πολύ πλουσιο και στητο φυσικο της στηθος.

Από τη στιγμή που η Αγγελικη μπηκε μεσα στο δωματιο, ηξερα ότι η ωρα που θα ακολουθουσε, δυσκολα θα την ξεχνουσα (επιβαιβεωνεται όταν τυλιγει τα χερια της γυρω σου και σε κοιταζει με τον τροπο που σε κοιταζει είναι σαν να σε πεταει κατευθειαν στην κολαση, κατευθειαν στο θανατο!!) Μετά από μια σύντομη αναμονή η κοπελα πλησιαζει το πολύ «κοντινο & προσωπικο».Το σημαντικοτερο? Με την εισοδο της, αμεσως καταλαβαινεις ότι το δωματιο διαχεεται από μια πρωτογνωρη ευτυχια, ευτυχια που αμεσως διεγειρονται όλα τα ευαισθητα σημεια σου!

Η συναντηση μας αρχισε από ένα καταπληκτικο παιχνιδιαρικο και σαγηνευτικο lap dance το οποιο σε εστελνε …σου εκοβε την ανασα…Κουνηματα - κρεβατοκουνηματα….απο τα πολύ καλα νουμερα…Και μην παει ο νους σας σε κουνηματα καβοντόρο. Όχι. Ειναι απλο, αλκυστικο και σεξυ.
Το κομματι των προκαταρκτικων με την κοπελα αυτή, από τα κορυφαια. Τα αλλα για μενα όχι ότι δεν εχουν σημασια, αλλα είναι τριτοτεταρτα. Το φτιαξιμο ερχεται από το παιχνιδι και παιχνιδιαρα είναι. Και πολύ μαλιστα. Τα φιλια της πολύ δυνατα και υγρα. Σκετος Νιαγαρας. Σε πανε ομορφα…Πολύ ομορφα. Κορμι sexy…Γοητευτικο και δελεαστικο. Σε φωναζει από μονο του. Πολύ ελκυστικο.

Για λιγο , λοιπον, ξεχνιεσαι ότι βρισκεσαι με κοπελα του χωρου και σου δινει την αισθηση ότι είναι Sugar Baby. Και αυτό είναι που κανει την συνευρεση με την Αγγελικη αν όχι μοναδικη, σιγουρα ξεχωριστη. Και εκει ακριβως βρισκεται το οριο της ποιοτητας με την ποσοτητα (όχι πως δεν εχει και ποσοτητα). Στα plus (εκτος από το πραγραμμα που είναι από τα πολύ δυνατα) η προσωπικοτητα της που σου κεντριζει το ενδιαφερον με το που μπαινει στο δωματιο. Αν βγαλετε για λιγο από το μυαλο σας την σωματαρα την κοφτη, με το πανεμορφο στηθος και τον καταπληκτικο κωλο, θα δειτε τι εννοω.

Προσωπο για μενα παρα πολύ ομορφο, πολύ εκφραστικο που καταλαβαινεις αμεσως ότι ο,τι θα ακολουθησει πλεον θα είναι στα δικα σου χερια να περασεις ομορφα. Απλα γιατι ξερεις ότι η Αγγελικη θα κανει τα παντα να σε ευχαριστησει από τη δικη της την πλευρα . Το καταλαβαινεις από τον τροπο που θα σε κοιταξει, που θα σου μιλησει και το βασικοτερο, από τον τροπο που θα σε φιλησει. . Εγω προσωπικα εχω βγαλει ένα συμπερασμα για την Αγγελικη. Όταν η γυναικα σε μεταχειριζεται σαν αντρα και όχι σαν «δουλειά» τοτε όλα οκ. Και αυτό είναι. Απλα τα πραγματα. Πολύ απλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
zadren
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.445
Πόντοι:
2.756
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Εκλεκτικός, Manost και 53 άλλα μέλη

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2016
Φιλαράκι με έβαλες σε "μπελαδες" όταν ερθω ξανά Αθήνα το θέλω το μωρό. ..Θα σε ενοχλησω.

Πάντα τέτοια φίλος bravo Καπέλο
07 Απριλίου, 2016
Όταν η γυναικα σε μεταχειριζεται σαν αντρα και όχι σαν «δουλειά» τοτε όλα οκ.
Σ αυτή τη προταση κρυβεται ολη η αληθεια νεαρε μου φιλε. Αλλα πιο σεμνα γιατι ολοι καταλαβαν ότι ο ερωτας και η Μαρκησια δεν κρυβονται.
07 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για σενα να μου πεις ποτε ερχεσαι και εγω οτι θεΧαμόγελος...
07 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αχ ρε βρετανε...με ξερεις τοσο καιρο...νομιζεις οτι ντρεπομαι να πω οτι ειμαι ερωτευμενος γερος???
07 Απριλίου, 2016
[...] Όταν η γυναικα σε μεταχειριζεται σαν αντρα και όχι σαν «δουλειά» τοτε όλα οκ. [...]

Εύγε! Ναι! Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
08 Απριλίου, 2016
Θα μπορούσα να είχα γράψει την ίδια ακριβώς κριτική για μια άλλη κοινή μας "φίλη", αλλά ας όψονται τα ... "capital controls" Ματάκι
Είμαι σίγουρος ότι με εννοείς. Μεγάλο χαμόγελο
09 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπραβο ζαντ
S
swadow
09 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε και βεβαια καταλαβα...δικιο εχεις...
11 Απριλίου, 2016
Φιλε εισαι και πρωτος......να ρωτησω anal κανει....???
05 Μαΐου, 2016
ΦΙΛΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ??? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!!
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2