Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 93 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 273431
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωτη φορα στο συγκεκριμενο στουντιο και χωρις να εχω ενημερωθει απο το σαιτ για τις βαρδιες, πηγα εντελως στην τυχη. Μπαινοντας μεσα μου εκανε εντυπωση η καθαριοτητα και η ευταξια του χωρου. Καμια ασχημη μυρωδια, κανενα ιχνος παραμελησης, ολα πεντακαθαρα και αλφαδιασμενα. Υποδοχη τυπικη απο την τσατσα, κερασμα νερου και ερωτηση αν ξερω τις κοπελες. Απαντησα, οχι οποτε προχωρησαμε στο σαλοναρισμα. Πρωτα βγηκε η Αλινα, η οποια μου εκανε πολυ καλη εντθπωση και μετα η Δαφνη που δεν ηταν του γουστου μου. Επελεξα λοιπον την πρωτη, στο φουλ προγραμμα. Η Αλινα ειναι μια κοπελα κανονικων αναλογιων με ωραιο κωλαρακι που θυμιζει λιγο αχλαδι και πολυ γλΥκο προσωπο που παραπεμπει σε καθημερινη κοπελα, κατι που με καβλωνει αφανταστα.
Περασμα στο δωματιο, ολιγολεπτη αναμονη εισοδος της Αλινας με χαμογελο και προθυμια. Το τι επακολουθησε, δεν περιγραφεται... Η κοπελα τα κανει ολα και συμφερει. Ξεκινημα με καραμελωμα οχι μονο στα μπαλακια, αλλα και στη γυρω περιοχη, 69 με το μουνι στο πιατο - δεν το εγλυψα - ενδιαμεσα γλωσσωφιλα, γλυψιμο στα αυτια, στα μαγουλα και μετα εναλλαγη 2 στασεων, με το τελειωμα να ερχεται γρηγορα στην κανονικη σταση, εν μεσω φιλιων και τσιμπιματος των ρωγων μου, που με κανει να χυνω γρηγορα.
Στη συνεχεια προσφερθηκε να μου κανει μασαζ και φυσικα δεχτηκα, οποτε μου λεει γυρνα μπρουμυτα και αρχιζει απο την πλατη και προς τα κατω φτανοντας μεχρι τις πατουσες. Εγω εν το μεταξυ ειχα ξανακαυλωσει οποτε τη ρωταω ποσο παει η δευτερη φορα. Μου λεει 50 ευρω, οκ της λεω - ετσι κι αλλιως τα ειχα υπολογισει απο πριν - τα δινω, τα παιρνει πηγαινει εξω και ξαναρχεται μετα απο 2 λεπτα.
Η δευτερη φορα ηταν πιο γρηγορη και το τελειωμα εγινε με ενα βαθυ, απολαυστικο τσιμπουκι και καραμελωμα ταυτοχρονα. Προσγερθηκε να μου ξανακανει μασαζ, αλλ δεν ηθελα, την πηρα λιγο αγκαλια να μιλησουμε, αλλα δεν ξερει και πολλα ελληνικα, καθως ειναι μονο 2 μηνες στην Ελλαδα.
Αποχωροντας, πηγα για ντους. Το μπανιο πεντακαθαρο με ολα τα κομφορ, πετσετες που μοσχοβολουσαν και αντισηπτικο για τα χερια στην εξοδο. Βγαινοντας, ζητησα να καπνισω και η τσα2 μου εφερε τασακι, ρωτοντας με αν μου αρεσε η Αλινα.
Της ειπα οτι ειναι πολυ καλη και μου ειπε οτι τωρα που εμαθα το στουντιο, ελπιζει να γινω πελατης. Της απαντησα καταφατικα και καληνυχτησα. Συμπερασμα, η Αλινα ξεκινησε το επαγγελμα με ορεξη, αλλα αν σιγα σιγα βαρεθει, ισως - λεω - να μην ειναι πια και τοσο προθυμη, γι αυτο οσοι πιστοι προσελθετε....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
vitaman
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
63
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού