Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλικη απο Ρουμανια,νεαρο κοριτσι 26 χρονων μου ειπε ειναι,ομορφο προσωπακι,ωραια στητα βυζακια με λαχταριστο μικρο κωλαρακι και πολυ τρυφερη επιδερμιδα.50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι

Μου λεει κανω ντουζ και ερχομαι...περιμενω ερχεται μετα απο λιγο μου λεει ελα κι εσυ να σου πλυνω τον πουτσο,αυτο μ'αρεσει οταν μου το κανουν γιατι απο πισω τις χουφτωνω,δαχτυλιαζω και τετοια...βεβαια αυτη δε μ'αφησε αλλα παλι καλα το εκανε και με καυλωσε κατευθειαν
Πεφτει στο κρεβατι στα γονατα και μου ανοιγεται ενα πανεμορφο κωλαρακι με ωραια σουφρα στην οποια επεσα αμεσως και εγλειψα με δυναμη και μανια και δε τη χορταινα.

Με ξαπλωσε στο κρεβατι,με χαϊδεψε λιγο και μου επαιζε τον πουτσο και τον κοιτουσε Χμμμ;Χμμμ;...πιπα μετρια,καπως μηχανικη και οχι ιδιαιτερα βαθια αλλα με σταθερο ρυθμο και τον επαιζε κιολας οποτε ενταξει.Εγλειψε και τ'αρχιδια απαλα και αργα και μετα γυρισαμε σε 69 οπου συνεχισα να τη γλειφω και να την καυλωνω κυριως την κωλοτρυπιδα.
Σε οσες φορες προσπαθησα να τη χαϊδεψω μουνι και κωλο με το δαχτυλο τραβηχτηκε.Ουτε πουτσοτριψιμο με αφησε εννοειται

Πριν τη γαμησω την λεω φερε λιγο και τα βυζακια σου να τα ρουφηξω,μ'αφησε μισο λεπτο και παλι τραβηχτηκε γιατι ποναει λεει.
Πρωτη σταση αυτη απο πανω με πλατη σε μενα να ανεβοκατεβαινει αργα και χωρις χερια και σε τετοια ποζα για να κοιταζεται στον καθρεφτη που ηθελε.Τον επαιρνε ολον τερμα μεσα και γουσταρε.
Μετα γυρισε κανονικα και με καβαλησε κολλημενη πανω μου και κουνουσε πολυ επιδεξια τη μεση της πανω κατω αλλα το κεφαλι της εντελως γυρισμενο απο την αλλη μερια να μη μπορω να τη φιλησω καθολου ουτε καν στο λαιμο.
Μετα πισωκολλητο οπου δε με βολεψε καθολου γιατι το κρεβατι ηταν εντελως σκατα και ετριζε και τα ελατηρια του στρωματος με καρφωναν στα γονατα...
Και τελικα την εβαλα απο κατω για αρκετη ωρα τη γαμουσα ποτε πολυ δυνατα και μετα πιο αργα,μου ελεγε και γλυκολογα και μαλακιες και την εριξα ενα πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες στην αγκαλια της.
Λιγη κουβεντουλα πολυ χαλαρα αι αποχωρησε

Συμπερασμα...ιδιαιτερη περιπτωση,πολυ καλο παιδι και τρομερη στο επικονωνιακο κομματι και εχει και εμπειρια στο σεξ.Ομως δε σε αφηνει να κανεις παιχνιδι οπως θελεις και σε εχει σε μια αποσταση,αλλα το κανει με τοσο γλυκο τροπο που δε μπορεις να θυμωσεις μαζι της.Ειναι μια τυπικα καλη περιπτωση,θεωρητικα θα πηγαινα ξανα μετα απο καποιο καιρο αλλα και να φυγει δε νομιζω οτι θα μας λειψει και πολυ.Γι'αυτο λεω ιδιαιτερη περιπτωση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 academy X

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού