Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ο συναγωνιστης χωρις να θυμαμαι ονομα ειχε αναφερει οτι ειχε δει ενα χυμωδες ωραιο κοριτσι Προσκύνημα που θυμιζε κλασικη μπουρναζογκομενα...

Στην αρχη φανατστηκα την γνωστη μαιρη απο φ80 , 71 κτλ ... ελα ομως που δεν ηταν αυτη

Εντυπωσιακη μελαχροινη με πολυ μακρυ μαλλι ισιο, εντονο βαψιμο πολυ ωραιο, βραζιλιανικη κωλαρα Miss boom boom και βυζαρα απιστευτη

Εκει σταματανε τα καλα.

Μπαινει μεσα παει να βαλει λαστιχο στο πεσμενο οργανο, της λεω κανε κατι κουκλα μου να μεγαλωσει και μετα το βαζεις , εγω προτειμω να το μεγαλωνω με πιπα και οχι να τον παιζω λεει .. τελοςπαντων το βαζει κανει μια πιπα 5/10 σε σταση μακρια μου να μη μπορω να πιανω παρα μονο το χερι της ... σε καποια στιγμη εγινα λαστιχο και επιασα λιγο βυζι ελα ομως που την ενοχλησε !!! (ακουμπησα, δεν ζουπηξα ουτε τιποτα περιεργο) ... πω ρε πουστη μου λεω ... σταματαει την πιπα μου λεει πως θες , γυρνα πισω της λεω εκει την πηρα αρκετα δυνατα οφειλω να ομολογησω χωρις καμια διαμαρτυρια απο μερος της και μαλιστα ειχε παρει εξαιρετικη θεση στα 4 για να εχω πληρη ελεγχο και να μπαινω οσο πιο βαθια μπορω, η κωλαρα της εκανε πλαπ πλαπ οταν εσκαγε σαν κυμα πανω στο κορμι μου και καπως ετσι τελειωσα.

Συμπερασμα , ενυπωσιακη εμφανιση το κοριτσι, αν γινει λιγο θετικη ως προς τον πελατη θα κερδισει τη μαχη της φυλης Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 04, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
594
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, xilnik, smileumenos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού