Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πηγαινα για την φυλακοβια αλλα συναντησα την Νταρια μαυρο μαλλι εως τους ομους, εφηβικο στηθος..ωραια ποδια μεσουλα και πεταχτο κολαρακι,εχει πρασινα ματια και οβαλ προσοπο ελαφρος σπασμενο, απο ρωσια..ευγενικη η μπαμπατσικη ξανθια στρογγυλοπροσοπη τσατσα δινο το δεκαρικακι κια μπαινο στα ενδοτερα, Πολυ γρηγορα ερχετε η νταρια..Ελληνικα μειλαει αρκετα καλα,, μου λεει αμεσος βαλτον ολο αλλα μονο μες τον κολο..Λεω οριστε,,΄΄μου λεει προβλημα με μουνι..λεω οκ, Πιπα κακιστη...πολυ δοντι ξενεροσα...και δεν αλαζε παρολο που της το ειπα...Κολο δεν γαμησα...γιατι δεν με καυλοσε η πιπα της...κια δεν ειχε και βαζελινι....Αρχισα να την χαμουρευο να γλυφο τα εφιβικα στηθακια της τον λαιμο της...και να αγκαλιαζομαστε εκει το ειχε ομολογο........Λιγο πριν χυσο και ενο εγλυφα τα σταηθακια της επιχηρησε να μου βαλη δαχτυλο..οπου την σταματησα....Η κοπελα ειναι τυπου αφεντρα και για ανομαλα γουστα απλα ειναι μεχρι να εκδηλοθη Ναι! Αν θα ξαναπαο...Δεν ξερω ισος αλλη μια φορα μονο κια μονο για να γλυψο τα εφιβικα στηθια της που σπανια συναντας σε γυναικα ανο τον 35 Ναι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2016
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, LanciaRallye037, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2016
μας στράβωσες ρε τύπε!!! πίσω στο δημοτικό να μάθεις να γράφεις ελληνικά///Κεφάλι σε τοίχο!
D
demosmet
06 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εισαι νεος , εγω εχω πολλες κριτκες και εχω δοση πολλες πληροφοριες και συνησφερη στο σαιτ οσο μπορω!!! Θα ξαναπω οτι δεν κανουμε εδω μαθημα ορθογραφιας...αλλα ανταλαγη εμπειριον για οφελος ολων των συναγωνηστον!!Εσυ τραβα στο σταβλο που μεγαλοσες να τον καθαρησης!!Σπασίκλας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2