Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Ιζαμπέλα τη γνωρίζω 5-6 χρόνια περίπου από τότε που δούλευε στο δυόροφο σπιτάκι της οδού Ελλης...Νταρντάνα γυναίκα με ''αγρια''χαρακτηριστικά προσώπου που όμως στο κρεβάτι είναι πύραυλος πολλές φορές σε σημείο υπερβολής..Από τότε λοιπόν έγινα τακτικός της πελάτης και τότε επειδή τύγχανε και ήμουν σε καλή φυσική κατάσταση έκανα μαζί της ένα κωλογαμήσι δίχως αύριο..Η γυναίκα άντεχε και αντέχει ακόμα δυνατό κωλογαμήσι χωρίς να κλέβει και να ζητάει να γαμήσεις ακόμα πιο δυνατά...Τελευταία φορά θυμάμαι που γαμιόμασταν στο Ελλης ντάλα καλοκαίρι με 40 βαθμούς έξω,λίγο πριν χύσω ανακάλυψα πως τελικά κάναμε παρτούζα...εγώ η Ιζαμπέλα και μια κατσαρίδαΠροσκύνημα...Από τότε πέρασε αρκετός καιρός και τη ξανασυνάντησα στο υπερcult σπιτακι της αλκιβιάδου...Ακριβώς όπως ήταν με ακριβώς την ίδια όρεξη..Μπήκε στο δωμάτιο με στολή καμαριέρας και επιδόθηκε στο γνωστό της έργο όπως μόνο αυτή ξέρει..Η κωλοσουφρίδα της αντέχει πολύ ένταση και άγριο ξεκώλιασμα και γενικά άμα το θες και συ επιδίδεται σε ένα πολύ hard core γαμήσι..Συστήνεται με κλειστά μάτια στους λάτρεις των νταρντανομιλφ αλλά και στους λάτρεις της πίσω πόρτας οπού έχει γράψει αμέτρητα χιλιόμετρα..Αυτά από εμένα..Καλά γαμήσια να χουμεΝαι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2016
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batraxomouris, n.smirni76, iceman1988 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού