Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Άλλη μια καινούργια παρουσία στην περιοχή είναι η Σελήνη. Εμφανίστηκε στο σαλόνι πολλά υποσχόμενη, με αέρα και αυτοπεποίθηση κοπέλας που ξέρει τι κάνει. Τρουλωτό κωλαράκι, μελαχροινή, με 2-3 τατουαζάκια.

Πέρασα με απλό πρόγραμμα, αν και η τσατσά ενημέρωσε ότι με έξτρα κάνει τα πάντα εκτός από κώλο.

Γδύθηκα, και όταν φρεσκαριζόμουν ήρθε η κοπέλα που άνοιξε σιγά την πόρτα και με κοίταζε από την χαραμαδα. Όταν την πήρα χαμπάρι, μπήκε μέσα και όρμησε πάνω μου. Αρχίσαμε τα φιλάκια και το χαμούρεμα, και το όργανο έφτασε σε πλήρη στύση δε δευτερόλεπτα. Έτριψε το μουνάκι της στο όργανο, και γύρισε για να ξεκινησει ένα άριστο τσιμπούκι, με αρκετό σάλιο, περιποίηση της γύρω περιοχής και καλό ρυθμό. Την γύρισα σε 69, όπου σηκώθηκε όρθια για να μην γλύψω μια και δεν είχα πληρώσει τέτοιο πρόγραμμα. Της ζήτησα να έρθει από πάνω, και δέχθηκε με την προϋπόθεση να έχει αυτή τον έλεγχο του ρυθμού. Έριξε δυνατούς χτύπους, τρίβοντας το μουνάκι της και με το χέρι. Την γύρισα σε πισωκολλητό, όπου στήθηκε άψογα, και επιδίωκε τις βαθιές και δυνατές διεισδύσεις.
Δεν κρατήθηκα πολύ και άδειασα με ένταση.

Έμεινε μαζί μου για λίγα λεπτά μέχρι να αρχίσω να ντύνομαι, και δώσαμε ραντεβού για επανάληψη της συνεδρίας.

Το κορίτσι λοιπόν το τίμησε το παράβολο, και το δούλεψε με όρεξη. Θα γίνει επαναληπτική επίσκεψη για επιβεβαίωση.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σελήνη
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, lkjhgfdsaa και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού