Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 57 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τρεις κριτικες στο καπακι, οπότε ας βάλω βαθμολογία όπως και τα μετάλλια.

Αυτόματα το χάλκινο πάει στη Λίνα, 20 χρονών από Ρωσία, όπως έγραφε η πόρτα στο Νο6.

Η τσατσά παρουσίασε την κοπέλα, η οποία έχει συμπαθητικό προσωπάκι, και τρουλωτό κώλο, και κάνει μόνο απλό πρόγραμμα.

Πλήρωσα το παράβολο και πέρασα στο δωμάτιο. Πριν καλά καλά προλάβω να βγάλω τα ρούχα μου, ήρθε στο δωμάτιο, το οποίο σκυλοβρωμούσε. Πήγα στο ένα πλάι του κρεβατιού, γιατί παίζει να είχε και τα χύσια του προηγούμενου πάνω στην άλλη άκρη.

Βγάζοντας τα εσώρουχα της αποκαλύφθηκε το μικρούλι βυζάκι, στο οποίο δεν δέχεται ούτε χούφτωμα, ούτε φυσικά γλύψιμο ή δάγκωμα. Πρώτη ήττα από εκεί… Την βλέπω να ανοίγει την καπότα ενώ δεν με είχε αγγίξει ακόμα, και σε πεσμένο όργανο να προσπαθεί να προσπαθεί να κάνει τσιμπούκι. Είχε βάλει το κεφαλάκι στο στόμα, και ήταν εντελώς ακίνητη! Την τράβηξα για να χουφτώσω λίγο κώλο, και όταν πλησίαζα στο μουνάκι, τινάχτηκε σαν σε ηλεκτροπληξία.

Το όργανο μισοσηκώθηκε, και ήρθε από πάνω για να το βάλει μέσα. Σφικτή αίσθηση, αλλά κανένα πάθος, και έτσι 1-2 λεπτά μετά την γύρισα σε πισωκολλητό για να τελειώνουμε. Μέτριο στήσιμο, καμία συμμετοχή και στο δυνατό καταχτύπι, τραβιώταν μπροστά για να μην τερματίσω.
Μετά κόπων και βασάνων ολοκλήρωσα, και σε millisecond είχε βγει από το δωμάτιο.

Κανονικά όχι χάλκινο, ούτε τσίγκινο δεν έπρεπε να πάει, αλλά ας όψονται οι 3 μαζεμένες κριτικές.

Φυσικά επανάληψη δεν θα υπάρξει, και πραγματικά απορώ με τον εαυτό μου γιατί μπαίνω στον συγκεκριμένο οίκο, αφού πάντα πιταράκια τρώω…

Όπως πάντα, η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη, αν και νομίζω ότι το κορίτσι δεν το έχει…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίνα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.730
Πόντοι:
2.691
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ettore, lkjhgfdsaa και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού