Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ειρήνη (ή Ειρήνα όπως μου συστήθηκε) είναι μια βλαχο-Ρουμάνα από Τιμισοάρα. Όπως ίσως ξέρετε είναι μια πόλη περίπου των 300.000 κατοίκων. Από ότι είδα, βγάζει καλά μωρά! Αυτό που με κάβλωσε και μπήκα (πέραν της κωλάρας της) ήταν τα πόδια της, τα οποία είχαν αυτή την χαρακτηριστική "απόσταση" πάνω στον καβάλο! Ξέρετε τι εννοώ! Με φτιάχνει αυτό!
Πληρώνω το αντίτιμο των 10 Εβραίων και περνάω στο κωλοδωμάτιο.. ήμαρτον... Anyway, η τύπισσα ήρθε μετά από 2-3 λετπά. Εγώ ήμουν σε "μέτρια" κατάσταση, ούτε πύρκαυλος ούτε μελάτος, οπότε την βάζω να στηθεί στον τοίχο να χαζέψω κωλάρα. Το κάνει πολύ ευχαρίστως και μου κούναγε την κωλάρα της. Της ζητάω να κατεβάσει στρίνγκο και να ανοίξει κωλομάγουλα, υπακούει αμέσως και χώνω την μουσούδα μου στην κωλότρυπα! Ξαφνιάστηκε λίγο "σου αρέσει να γλύφεις κωλαράκι?", "φυσικά!", της απαντάω. "Κι εμένα!", μου λέει! Μετά από λίγο ήμουν σιδερένιος οπότε την γυρίζω για τσιμπούκωμα. Πολύ καλή πίπα, αισθησιακή, βαθιά, με χρήση γλώσσας, χωρίς βιασύνες. Την πήρα στο όρθιο στον τοίχο, όπου σε κάποια φάση μόνη της με δική της πρωτοβουλία, έβαλε το ένα πόδι της πάνω στο κομοδίνο! Κάτι που έκανα κι εγώ για να είμαστε συμμετρικά!!!
Τελευταία στάση στα 4 όπου πάλι της έγλυψα το κωλοβαλβίδι λίγο πριν την πάρω πισωκολλητά. Δυστυχώς δεν δίνει κώλο, αλλά η αίσθηση από το μουνάκι της είναι πολύ καλή και βλεποντας τέτοια κωλοτρυπίδα, έχυσα έντονα και με διάρκεια! Από ότι μου είπε είναι στην απογευματινή βάρδια, μέχρι τα μεσάνυχτα δηλαδή.

Το ευχαριστήθηκα, μάλλον θα γίνει στανταράκι μου στην περιοχή του Μεταξιού. Σίγουρα θα την ξανατιμήσω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, alex2003, n.smirni76 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαρτίου, 2016
Το στήθος της το πιπίλησες, τύπε; Εγώ το βρήκα πολύ καλό!
01 Απριλίου, 2016
To έχει κόψει το πρωκτικό η Ιρίνα ? Κρίμα ...
Της έχω κάνει την κωλότρυπα κανονικό χωνί , σκέτη απόλαυση . Οταν στήνεται στα τέσσερα για κωλοβυθόμετρο χάνεις το φως σου από καύλα .
03 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι, αλλά της πιπίλησα το σουφράκι!!! Κουλ
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
04 Απριλίου, 2016
Πάταρος η Ειρηνη δεν το συζητώ, οταν δουλευε φυλης έκανε ακάποτο τσιμπουκι
(οχι τελειωτικο) και αφηνε να της καρφώσεις μόνος σου την κωλοτρυπιδα.
06 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παίδες, την είδα προχθές γύρω στις 5 το απόγευμα να πιάνει δουλειά. Ήταν έξω με κολάν τιγρέ κι η κωλάρα της ήταν θεϊκιά! Πρέπει να φορούσε κορδόνι από μέσα γιατί το κολάν της είχε χωρίσει τα κωλομέρια κανονικά! Περιττό να σας πω ότι γύρισα πίσω σε καμιά ώρα και την πήρα πάλι! Τι ΚΩΛΑΡΑ είναι αυτή!
Μ
Μπαρμπαπήδουλας
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5