Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μελαχρινή, γλυκούλα, όμορφο κορμάκι χωρίς περιττά κιλά, petite κοπελίτσα με ωραία μάτια, γελαστή και κουνιστή στο σαλόνι ... αρκετά στοιχεία για μία δοκιμή.
Μεγάλη αναμονή μια και δεν άδειαζε δωμάτιο, οι δύο προηγούμενοι πελάτες μάλιστα αργούσαν και η ευγενική υπηρεσία χτυπούσε την πόρτα, οπότε μάλλον θα τα άκουσε η μικρή και ήρθε να πατσίσει τον χαμένο χρόνο μαζί μου.
Σφαίρα μπήκε γδύθηκε, στηθάκια ελαφρώς χαλαρά 1,5 με μεγάλη όμως θηλαία άλω και ρόγα, λεπτά ποδαράκια και σφιχτό ποπό, ήρθε πάνω μου και άρχισε χειρομάλαξη η οποία έγινε γρήγορη και λίγο άγρια με προφανή σκοπό ... την σταμάτησα με το χέρι οπότε φόρεσε καπότα εντελώς άτεχνα κακοποιώντας με ολίγον ... άρχισε πίπα ωραία με λίγο χέρι μαλακή, βαθιά και μετά την έπιασε πάλι το γρήγορο ... στοπ ! την σταμάτησα και ανέβηκε από πάνω , τον έτριβα στο μουνάκι της και τον έβαλα, ωραία αίσθηση χωρίς κρέμες πολλές, γλύψιμο στα στήθη της και μετά ... άντε πάλι το γρήγορο ... το οποίο πιάνει φυσικά και στοπ ! την πήρα αγκαλιά την σήκωσα και την έφερα ιεραποστολικά όπου εκεί δεν μπορούσε να κάνει κάτι γρήγορο ... γλύψιμο από μέρους μου, πλησιάζοντας πρόσωπο έστρεψε αλλού από φόβο μην και την φιλήσω, οπότε έκανα λίγο "παιχνίδι" και τελείωσα εκεί. Ντύθηκε εξίσου βιαστικά και έφυγε.
Παρότι είναι ωραίο πιπινάκι η βιασύνη που έδειχνε και η απουσία προκαταρκτικών με χάλασε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
free
Ανώτερος
Εγγραφή:
30 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
2.701
Πόντοι:
6.925
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, amjik, Επιρρεπής και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού