Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 13.50 , αφού έκανα βόλτα σε περίπου 20 σπιτάκια και αφού αμφιταλαντεύτηκα μέχρι να αποφασίσω , μίας και είδα 6-7 κοπέλες(όλες μπήκαν στα προσεχώς) που μου άρεσαν αποφάσισα να επιστρέψω εδώ. Δούλευε μαζί με την Νικόλ με την περίεργη φάτσα. Άννα λοιπόν ξανθό κοντό πιπινάκι 20 ετών από την Ρωσία σύμφωνα με τα λεγόμενα της , με κανονικό ωραίο κορμί , τρυπούλες όνειρο( όπως διαπίστωσα στην συνέχεια)και δυάρι συν βυζί.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο. Η πιτσιρίκα ήρθε πολύ χαμογελαστή στο δωμάτιο , ελληνικά καταλαβαίνει κανονικότατα και τα μιλάει καλά. Πλησίασε το κομοδίνο , άφησε το προφυλακτικό με γεύση κεράσι(βύσσινο σύμφωνα με αυτήν)στο κομοδίνο και κατέβηκε από τα τακούνια που της δίνουν λίγο ύψος αλλά είναι ένα κοντούλη ζυμαράκι. Της έβγαλα το σουτιέν με λίγη βοήθεια δική της μίας και το ένα αγκιστάκι έιχε πιαστεί και άρχισα να ασχολούμαι γενικός με τα βυζιά της. Μου είπε να ξαπλώσω γιατί νιώθει ακόμη πιο κοντή , την έπιασα και την ανέβασα όρθια πάνω στο κρεβάτι , γέλασε και είπε ότι τώρα νιώθει ακόμη καλύτερα , ανταλλάξαμε μερικά πεταχτά φιλιά , την σήκωσα πάλι την πήγα στην μπροστινή πλευρά του κρεβατιού και την τοποθέτησα στα τέσσερα , έσκυψα από πίσω της και αντίκρισα τις πολύ ωραίες τρυπούλες της που έχουν ροζ χρώμα . Επιχείρησα να γλύψω το μουνάκι της αλλά είχε βάλει κρέμα από πρίν έρθει στο δωμάτιο , της το είπα και γέλασε , μου έδωσε χαρτί να την καθαρίσω και στην συνέχεια εγώ απόλαυσα να γλύφω αυτήν και αυτή να την γλύφω…. της άρεσε πολύ.

Πέρασμα προφυλακτικού , κατευθείαν πίπα , βαθιά μέν αλλά με πολύ χέρι , της το έβγαλα και μετά τα πράγματα ήταν καλύτερα , της ζήτησα να γυρίσουμε κάθετα στο κρεβάτι για να βλέπω το μουνάκι της και την κωλοτυπίδα της στον καθρέπτη και το έκανε αμέσως. Μετά από λίγο ανέβηκε από μόνη της πάνω μου , άρχισε να κουνιέται κυκλικά πάνω στον πούτσο μου ενώ στην συνέχεια μπρός πίσω ζουλώντας και γλύφοντας τα βυζιά της. Στην συνέχεια την έφερα προς το μέρος μου την έπιασα από τα κωλομέρια και άρχισα να την γαμάω δυνατά , ήταν δεκτική ακόμα και στο δάχτυλο που της έβαζα στην ροδαλή υπέροχη κωλοτρυπίδα της. Αλλαγή στάσης , σηκώθηκα και την πήρα μαζί μου , της είπα πάμε στο σαλόνι , γέλασε αλλά το γέλιο της κόπηκε απότομα όταν έβγαλα τον σύρτη από την πόρτα…γέλασα και εγώ , αφού την πήρα λίγο στα όρθια την τοποθέτησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , ένα γρήγορο πέρασμα πάλι από τις υπέροχες τρυπούλες της , γαμίσι πισωκολλητά ενώ έφαγε και 2-3 χαστούκια στα κωλομάγουλα της . Αλλαγή στάσης πάλι , την γύρισα ανάσκελα για ιεραποστολικό , με τραβούσε να μπώ ακόμα πιο βαθιά μέσα της ενώ ανταλλάσαμε πεταχτά φιλιά, στην συνέχεια της σήκωσα τα πόδια της τα ένωσα τα έφερα στο στήθος μου και την γαμούσα έτσι με βαθιές αργές διεισδύσεις μέχρι που έχυσα…

Φόρεσε τα εσώρουχα της μιλήσαμε λίγο , πήγα στον νιπτήρα να πλυθώ , με χτύπησε στα κωλομέρια μου , της είπα θα το κάνω και εγώ σε αυτήν και μου είπε κάντο , το έκανα αλλά τα χέρια μου ήταν με τις σαπουνάδες και είπε ότι θα με μαλώσει…Με φίλησε στο μάγουλο και έφυγε.
Στο δωμάτιο όλα αυτά έγιναν σε μόλις 12 λεπτά , δεν ξέρω τι μπορεί να ζητήσει κάποιος στο δεκάευρω , πιπίνι ζυμαράκι με πολύ ωραίο κορμάκι όμορφο μουτράκι με τρυπούλες όνειρο για γλείψιμο , δεκτικό με πολύ καλή συμμετοχή , μόνο μελανό σημείο η πίπα της αλλά δεν θα σκάσω κιόλας… Πιπινολάτρες σπεύσατε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 29, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.816
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού