Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε απόγευμα Δευτέρας στις 19.05. Μου άνοιξε η ευγενική χαμηλών τόνων τσατσα και με πέρασε στο σαλονάκι , σήμερα δουλεύει η Γκάμπυ μου είπε , περίμενε λίγο είναι στο δωμάτιο σε λίγο θα βγει. Μετά από μερικά λεπτά εμφανίστηκε στο σαλόνι μια ψηλή μελαχρινή κοπέλα με ωραίο κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί ,ωραίο γλυκό πρόσωπο , έχει και ένα τατού στο αριστερό χέρι. Φούλ πρόγραμμα ανακοίνωσε η υπηρεσία . Αφού η Γκάμπυ με καυλάντισε λίγο στα όρθια πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο.

Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο , χαμογελαστή και πρόσχαρη όπως στο σαλονάρισμα , ακούμπησε τζέλ , προφυλακτικό και μωρομάντιλο στο κομοδίνο. Σηκώθηκα την αγκάλιασα και άρχισα να χουφτώνω το κωλαράκι της , τα χέρια μου λίγο κρύα από το νερό την πάγωσα λίγο με το άγγιγμα μου. Έγλυψα λίγο τα μικρά βυζάκια της και της έβγαλα το στρίνγκ.

Μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι όπου αγκαλιασμένοι αρχίσαμε να γλωσσοφιλιαζόμαστε με πάθος , με το χέρι μου έπαιζα το μουνάκι της . Της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα και για λίγο της έγλυψα το μουνάκι της μέχρι που μου είπε να ξαπλώσω εγώ. Ξάπλωσα και ήρθε στα πλάγια του κορμιού μου . Αφού έκανε ένα γρήγορο πέρασμα από τις ρόγες μου αμέσως κατέβηκε προς τα κάτω , πολύ γρήγορο πέρασμα από τα αρχίδια και ερώτηση για προφυλακτικό , μωρομάντιλο δεν χρησιμοποίησε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα με αρκετό χέρι και σε αργούς ρυθμούς , της έβγαλα το χέρι και κάπως η πίπα της βελτιώθηκε . Της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 , το έκανε και για λίγο γλύφαμε ο ένας τον άλλο.

Πέρασμα προφυλακτικού , με ρώτησε τι στάση θέλω και της είπα να σηκωθούμε όρθιοι. Την έστησα με τα χέρια της να στηρίζονται στον τοίχο και αφού βρήκαμε την κατάλληλη στάση άρχισα να την γαμάω πισωκολλητά . Στην συνέχεια την έστησα στα τέσσερα , αντέχει δυνατό γαμίσι ενώ τα επιφωνήματα της ήταν αρκούντος αληθοφανή. Συνεχίσαμε για λίγο και της ζήτησα κώλο , αρχικά πήγε να το αποφύγει λέγοντας ότι δεν θέλει να σταματήσω να την γαμάω γιατί της αρέσει…δεν την πίεσα αλλά ούτε αυτή ήταν αρνητική στην συνέχεια , την ρώτησα αν θέλει να χρησιμοποιήσω το τζέλ που είχε φέρει μαζί της αλλά είπε ότι δεν θέλει(μάλλον θα είμαι μικροτσούτσουνος…) Βγήκα από το μουνάκι της και σιγά σιγά πλησίασα τον πούτσο μου στην είσοδο την κωλοτρυπίδα της , αφού για λίγο δυσκολεύτηκα μπήκα μέσα της αργά αργά , αφού για λίγα δευτερόλεπτα έμεινα ακίνητος για να με συνηθίσει άρχισα να τις σκίζω την σούφρα , κάποια στιγμή χαλάρωσε αρκετά και την ξέσκισα κανονικότατα σε έντονους ρυθμούς ενώ τώρα έντονα ήταν και τα επιφωνήματα της. Όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω σταμάτησα και της ζήτησα να τελειώσω στο στοματάκι της. Τραβήχτηκε μπροστά , και πήρε το μωρομάντιλο για να μου αφαιρέσει το προφυλακτικό , γονάτισε μπροστά μου , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και παίζοντας τον με το χέρι της και λιγότερο γλύφοντας μου με έκανε να χύσω στο στοματάκι της.

Σηκώθηκε πήγε στον νιπτήρα τα έφτυσε και πλύθηκε , στην συνέχεια δεν βιάστηκε να φύγει , προσπαθούσε να μου πιάσει κουβέντα και μιλούσαμε μέχρι να ντυθώ. Πήρε τα πράγμα της και έφυγε . Στο δωμάτιο έκατσα πάνω από δεκαπέντε λεπτά , δεν βιάζεται καθόλου , είναι δεκτική με καλή συμμετοχή , γαμιέται από τον κώλο καλά , αν βελτιώσει και την πίπα της θα είναι σχεδόν αψεγάδιαστη αφού θα συνδυάζει μικρή ηλικία , καλό κορμί και υπηρεσίες. Μου καρφώθηκε στο μυαλό να πάω όταν θα σχολάει η Σόνια που είναι πρωινή να ρωτήσω αν θα δεχτούν να κάνουμε παρτούζα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2016
Όνομα κοπέλας
Γκάμπυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού