Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βρε ένα Κουνελάκι.. Γλώσσα

Πολλά ειπώθηκαν και λίγα γράφτηκαν για το "κουνελάκι" Jessica και ακόμη περισσότεροι την συνάντησαν καθώς η κοπέλα είναι από την προηγούμενη φορά FBooked
Την προηγούμενη φορά δεν τα κατάφερα, κάτι το πρόγραμμά της, κάτι το δικό μου, τελικά δεν "γυμναστήκαμε" παρέα!!

Αυτή τη φορά αν και ήμουν διαβασμένος Δάσκαλε!! Γερο-μύστης ερώτησα και έμαθα καθώς στην μελέτη βαριέμαι ένα πράγμα!
Έμπιστοι παίχτες με "έσπρωξαν" να δοκιμάσω το μελανούρι.. και μιας και τελευταία με πάει καλύτερα από την "φεύγα" είπα να το δοκιμάσω!

Μήνυμα για πολύ μεταγενέστερο χρόνο ραντεβού, όπως και έγινε.. σχετικά εύκολα! Φιλικά και με καλή επικοινωνία.
Φτάνει η μέρα..Ματάκι τελικά δεν ακύρωσα, Γλώσσα και σκάω στου ψηλούς ορόφους,χτυπάω πόρτα, παίρνω πόζα στην κάμερα Money Mouth και μπουκάρω!!

OMG.. καλό τεμάχιο..!! Υποδοχή με τα εσώρουχα τα μαύρα, μόνο το όπλο δεν κρατούσε!!! αλλά ευτυχώς κρατούσα εγώ το "δικό μου" και έτοιμο να την πυροβολήσει!!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Φιλάκια ξεπταχτά, και μερικές κουβέντες και καλά να σπάσει ο πάγος, που να σημειώσω μάλλον είχε ήδη λιώσει!!!!Ντροπή
Την κάνω μια στροφή να δώ τα οπίσθια και αναφωνώ... ΠΩ πω πω...!!! Προσκύνημα
Solarium και με εμφανεί τα σημεία που δεν έπιασε το spray, αλλά ένα κορμί κόλαση!

Αφήνω tip και πάω για φρεσκάρισμα!!

Το κορίτσι περιμένει στο κρεβάτι και με μια βαθιά κίνηση φτάνω δίπλα να το φιλάω από την κορυφή έως το βαθύ κορμί! Τι να λέμε τώρα!! Αυτό είναι κορμί πατριώτες.. Λαμπάδα , φτιαγμένο στήθος με καλή υφή, που ανταποκρίνεται και της αρέσει να το πιάνεις..

Αφού την περιποιήθηκα στο καλοσχηματισμένο αιδίο της, την γύρισα και μπρούμητα για να ανέβω τεχνικά και ερεθιστικά πάνω στις καμπύλες της!!
Απαπαπα!! πως κρατήθηκα και δεν είχαμε ατύχηματα, ένας .. το ξέρει..

Ξαπλώνω και την αφήνω να κάνει παιχνίδι!! Στοματικό με μέτρια τεχνική αλλά προσπάθεια για DT αρκετές φορές, και χωρίς καθόλου χεράκια!! Εμμμμ
Μπράβο κουνελάκι... τι και αν δεν είσαι μαέστρισα στην πίπα?Χμμμ; καβλώνεις με τη θέα... Ματάκι

Φιλάκια κάπως αμήχανα, με γλωσίτσα αλλά σαν να προστατεύει τα χείλια.. σαν να μην ξέρει να φιλάει, σαν να μην έχει αγαπήσει ποτέ ένα πράγμα!!
Αλλά δεν πειράζει βάζω σκουφάκι και προσπαθώ να δω πως τις αρέσει.. Αρχίζουμε με ξάπλες και χαλαρά.. Ουπς σαν να φτιάχνεται έτσι όπως την έχω στην ψιλοαναμονή.. χαιδεύοντας την λίγο στο στήθος και λίγο στο κορμί... έως ότου ζητάει να πιο γρήγορα με μικρά μουδιάσματα!!
Ε Κοπελιά.. εδώ είμαστε για να φτιαχτούμε παρέα!! Γλώσσα μην είσαι στον κόσμο σου!!Εγώ κάνω παιχνίδι όχι εσύ!! Καπέλο

Σαν να της άρεσει το παιχνίδι και αρχίζει να τρίβει το στήθος της και να με προτρέπει για πιο σκίσιμο...!! βρε θα σε σκίσω αλλά μην πάθουμε ατύχημα από τώρα.. με το ζόρι κρατιέμαι!!! Σπασίκλας

Τελικά με ενδυνάμωση του ρυθμού... Ε δεν κρατήθηκα, βγάζω πλαστικό και την κάνω ντουζ!!! Γλώσσα παντού!! την πήρανε παντού!!!
Σοκαρίστηκε, αλλά το ευχαριστηθήκαμε !!!! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο πόσο να κρατηθώ της λέω!!! Χαμόγελο!!! Γελάει και αυτή και πάμε για ντουζάκι...

Μπαίνουμε με στο ντουζ, και πάνω που την ψιλοχαιδεύω είμαι και πάλι έτοιμος!! Γλώσσα
Ντουμπανο ο πωπως παίχτες!!!

Πάμε μέσα τις λέω.. φτάνει το διάλειμμα!!! Money Mouth

Την στήνω στα τέσσερα και αρχίζω τα γλυψίματα όπου φάνηκε να τα γουστάρει τρελά!! Σε παρακαλώ δώσε μου ένα πλαστικό ακόμη!
Με προσοχή μου το περνάει και ξαναγυρίζει!!! Εδώ είμαστε!!! Σκίσιμο δεν ήθελες..??? κράτα κόντρα να σε χαρώ!!!!!

και στα τέσσερα και στα όρθια και στο πλάι... και τελείως μπρούμυτα έχω την τέλεια πωπάρα να ξεσκίσω!!! Το καταευχαριστήθηκα!!!Ματάκι

ξαπλώνω δίπλα της, και προσπαθώ να βρώ τις αναπνοές μου ενώ αυτή μου δίνει μαντηλάκια να την σκουπίσω!! Άντε πήγαινε για ντουζ μωρό της λέω!! τι να πρωτοσκούπισεις.. πλάκα κάνεις..!!

μέχρι να βγεί έχω σηκωθεί και ανοίγω το μπουκάλι γιατί ξέχασα το κρασάκι "Baby" Ματάκι με την τόση καύλα!! Σπασίκλας

Πίνουμε μερικές γουλιές και της λέω.. τώρα μίλαμε όσο θες..!!! χα χα χα...

Not really time for this .. απαντάει.. Χαμόγελο

Now who cares baby.. now who cares!!!

Τιμή..? Ανεκτίμητη!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 28, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, fouxter, doc_lin και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2016
Καλησπέρα,

Μήπως είναι εύκολο ενα PM με στοιχεία επικοινωνίας??

Προσπαθησα μέσω FB και email αλλά τζιφος..

Ωραία κριτική!
04 Απριλίου, 2016
Καλησπερα....Αν μπορεις σε παρακαλω στειλε μου το τηλεφωνο της γιατι δεν ξερω που μπορω να το βρω....Θελω παρα πολυ να συναντησω αυτη τη κοπελα!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2