Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού είχα ρίξει 2 μπαλάκια το απόγευμα στο Ιάσωνος 23 στην Ζακλίν και έπειτα στην Νίκα, είπα να κατέβω μετά από μία δουλειά για να ξεφορτωθώ και το τελευταίο 10ρικο...
Έφτασα στην περιοχή στις 11 το βράδυ και έκανα μια βόλτα να βρω κάτι καλό. Στα πρώτα νούμερα της Ιάσωνος είχε γεμάτο μπάζα, αλλά μπαίνοντας σε αυτό το μπουρδέλο είδα μια πολύ ενδιαφέρουσα παρουσία...Πρόκειται για το πρώτο όπως μπαίνεις αριστερά και όχι αυτό στο βάθος. Μόλις είδα αυτό το ναζιαρικο μωρό, χωρίς σκέψη έδωσα τα λεφτά να μπω. Ευτυχώς με δέχτηκε η Νικόλ μετά από ερώτηση της τσατσάς, γιατί θα σχόλαγε...
Η Νικόλ είναι Ρωσίδα με πιασίματα αρμονικά κατανεμημένα, έχει ένα ιδιαίτερα γλυκό και σέξι προσωπάκι, μελαχρινή με μακρύ μαλλί, ύψος 1,60 και μια κωλάρα που με τρέλανε κάτω από το διαφανές μαύρο baby doll που φορούσε! Επίσης έχει ένα τατουάζ πάνω από τον κώλο και τα βυζια της είναι μέτρια σε μέγεθος και σφιχτά!
Μπήκε στο δωμάτιο και μέχρι να βγάλει το baby doll, εγώ ήμουν ήδη καυλωμένος και έτριβα τον πούτσο μου στην σφιχτή κωλάρα της και το ένα χέρι μου έπαιζε με το μουνάκι της! Όταν γύρισε προς το μέρος μου, έγλυψα τα βυζακια της και σε προσπάθεια για γλωσσόφιλα αρνήθηκε ευγενικά. Ύστερα ξάπλωσα και ήρθε από πάνω μου ξεκινώντας να γλύφει τα αυτιά μου αισθησιακά, μετά τις ρώγες και έβαλε τον πούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά της κάνοντας μου λίγο ισπανικό! Μετά κατέβηκε γλύφοντας τα ρχίδια μου και βάζοντας τα στο στόμα της, πότε το ένα και πότε το άλλο! Μου πέρασε προφυλακτικό και άρχισε μια αισθησιακή αργή πίπα! Η πίπα της έφτανε μέχρι το λαρύγγι και σταματούσε εκεί για λίγο μπουκώνοντας την και ξαναξεκινούσε! Μιλάμε είχα γίνει πέτρα και κατά την διάρκεια της πίπας με κοιτούσε και στα μάτια! Τέτοιον ερωτισμό σπάνια ζεις σε μπουρδέλο και ειδικά του 10ρικου! Η πίπα ήταν αριστούργημα και είχε καλή διάρκεια!
Πρώτη στάση ανέβηκε από πάνω μου, αλλά πριν τον βάλω μέσα, τριβόταν στον πούτσο μου και μετά μπήκα μέσα στο στενό μουνάκι της! Κουνιόταν αργά και αισθησιακά πάνω στον πούτσο μου και με φιλούσε στον λαιμό! Εγώ δεν άντεξα και έτσι όπως ήμουν ξαπλωμένος, σήκωσα τον κορμό μου λίγο και άρχισα να την φιλάω στο στόμα! Αυτή την φορά δέχτηκε τα φιλιά μου και συνέχιζε να κουνιέται με πολλές παραλλαγές, πότε γρήγορα και πότε αργά! Ταυτόχρονα έπεφταν τα μαλλιά της σαν ομπρέλα στο πρόσωπο μου και όλο αυτό το σκηνικό δημιουργούσε περισσότερο αισθησιασμό! Δεύτερη και τελευταία στάση την έβαλα στα τέσσερα και πιάνοντας δυνατά από την κωλάρα της, άρχισα ένα δυνατό σφυροκόπημα και το κρεβάτι έτριζε έντονα! Την γάμησα εν μέσω κραυγών ηδονής για λίγο και έπειτα έχυσα, ενώ η Νικόλ συνέχισε να κουνιέται μέχρι να στραγγίξω καλά τον πούτσο μου! Πριν φύγει τα είπαμε στα Ρώσικα για λίγο και αποχώρησε...
Η Νικόλ πρόκειται για φοβερή περίπτωση στο 10ρικο, αλλά και για 20ρικο θα ήταν πάλι το ίδιο, αφού με απλό προγράμμα σε απογειώνει! Δεν βιάζεται στο δωμάτιο και έχεις μια εντύπωση ότι κάνει σεξ μαζί σου επειδή σε γουστάρει και όχι για τα λεφτά! Συνίσταται ανεπιφύλακτα και προσοχή οι αγαπούληδες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tralalajos, Parakmiakos, TOMMY DEVITO

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαρτίου, 2016
Πόρνε μου έχεις χαθεί και σε έχουμε τεράστια ανάγκη Ναι!
P
Parakmiakos
29 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μύστη μου συνεχίζω δυνατά στο άθλημα, απλά το 2016 με πήγε γαμιώντας και δεν προλαβαίνω να γράφω Καπέλο


Υ.Γ. Την Ζακλίν και την Νίκα τις Πήρα στο Ιάσωνος 36 και όχι στο 23 που γράφω...
E
Erotiaris26
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2