Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Γκάμπυ με το που την αντικρίζεις σου βγάζει την αίσθηση ενός μαγκωμένου κοριτσιού που χωρίς πολλά πολλά λόγια σου παρουσιάζεται στο σαλόνι και αμέσως αντιλαμβάνεσαι ότι πρόκειται για μια νεαρά κάτω των 25 λογικά με υπέροχο σώμα..Προσφέρει φουλ πρόγραμμα στα 20 ευρώ.Με την είσοδο της στο δωμάτιο αρχίζει αμέσως να σπάει ο πάγος και αφού γδυθεί τελείως με καβαλάει και αρχίζει άγριο μπαλαμούτι..Το σώμα της σχεδόν αψεγάδιαστο λόγω και του νεαρού της ηλικίας και τα στηθάκια της μικρά και λίγο νερουλά..Η πιπούλα της καλούτσικη αλλά χρίζει βελτίωσης με το αρχιδογλύψημο που ακολούθησε να με ανταμείβει και με το παραπάνω όντας όπως πρέπει κατ εμέ..αργό και αισθησιακό χωρίς να προσπαθεί να σου ξεριζώσει τα αρχίδια..Κατά τη διάρκεια της πίπας και ενώ καθόταν πλαγιαστά με τον αντίχειρα μου εξερεύνησα λίγο τη πίσω τρύπα τηςΚουλ και διαπίστωσα πως είναι αρκετά στενή για να κάνω προσπάθεια χωρίς να έχω 100% στύση..(α ρε τζουλιάνα με το τουνελ σου Ναι!)..οπότε αρκέστηκα στα κλασικά και τετριμμένα..Μια σε γενικές γραμμές ωραία συνάντηση που θα επαναληφθεί σίγουρα όταν θα είμαι πιο ξεκούραστος μόνο και μόνο για τιμήσω και το γκροβεράκι της..καλά γαμίσια να χουμεΝαι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2016
Όνομα κοπέλας
Γκάμπυ
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού