Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Τζωρτζιάννα είναι καινούρια κοπέλα απο Ρουμανία,προμίλφ,με μαύρα μαλλιά στο ύψος των ώμων της,λευκό δέρμα,κανονικών κιλών με λίγα πιασιματάκια,στήθος δυομισάρι και κωλαράκι στητό.Μιλάει λίγα Ελληνικά και γνωρίζει Ιταλικά κατά δήλωση της,μάλλον θα πρέπει να έχει εργαστει και Ιταλία.

Η κοπέλα εισήλθε στο δωμάτιο κάναμε μία εισαγωγική κοπέλα για να σπάσει ο πάγος.Αφαίρεσε τα τακούνια που φορούσε ήρθε κοντά μου και άρχισα να την χαιδεύω στα σφιχτά της στήθη,στο κωλαράκι της και στο μουνάκι της.Σε γλυψίματα στο στήθος,στο σώμα και στον λαιμό ήταν δεκτική ενώ φιλιά στο στόμα δεν δίνει.Γενικά στη διάρκεια των προκαταρκτικών αυτή στεκόταν όρθια παθητικά χωρίς συμμετοχή.Επίσης παρατήρησα ότι της έλειπε και ένα δόντι μπροστά.

Ξάπλωσα στο κρεββάτι και η κοπέλα πήγε να φορέσει προφυλακτικό,της είπα ότι με ενδιαφέρει το ελεύθερο στοματικό.Πριν προβεί σε πεολειχία μου είπε να μην τελειώσω στο στόμα της.Αφού την καθησύχασα της είπα να το κάνει και αυτή καλά. Η πίπα της ήταν με χρήση χεριού,μεσαίου βάθους,μηχανική,ανιαρή και πολύ μικρής ηδονικότητας.Σίγουρα θα πρέπει να την βελτιώσει. Στην διάρκεια της πίπας η κοπέλα ήταν δεκτική σε δαχτυλόσκοπηση.

Προχωρήσαμε σε στάση 69,όπου γεύτηκα το μουνάκι της και την στενή της κωλοτρυπίδα δουλεμένη σε αρχικά στάδια,ενώ η κοπέλα συνέχισε για λίγο το άτεχνο τσιμπούκι της και κατόπιν το σταμάτησε περιμένοντας να τελειώσω και εγώ το γλύψιμο για να περάσουμε στο σεξ.Κατόπιν πέρασε απο μόνη της προφυλακτικό στην θέση αυτή,δίνοντας μου να καταλάβω σιωπηρά ότι ο χρόνος είναι περιορισμένος.
Η πρώτη στάση ήταν με την κοπέλα καβάλα πάνω μου.Ήταν δεκτική στις παλινδρομήσεις εις βάθος καθώς την έγλυφα πότε στο ένα στήθος και πότε στο άλλο εναλλάξ κάνοντας παιχνίδι με το κορμί της και την σφιχτή κωλάρα όσο την γαμούσα.Η δεύτερη στάση ήταν το πισοκωλητό,όπου και εκεί κάρφωνα κανονικά με την κοπέλα να τηρεί στάση αναμονής στην διάρκεια της συνουσίας.Στην ιεραποστολική στάση ήταν αρκετά καλή με την έννοια ότι είχε ανοίξει διάπλατα τα μπούτια της προσφέροντας μου πλήρης θέα του κόλπου της και βαθιές διεισδύσεις.

Για το φινάλε την έβαλα να ποζάρει στα τέσσερα και μιας και δεν δεχόταν τελείωμα στο σώμα της,τελείωσα πάνω μου,κάνοντας παιχνίδι με τα σφιχτά μουνόκωλα της.Να προσθέσω όμως ότι γύρω στα 8 λεπτά συνεύρεσης η υπηρεσία φώναξε την κοπέλα το οποίο καταλογίζω στα αρνητικά.

Εν κατακλείδι η κοπέλα είναι καλής εμφάνισης συγκριτικά με άλλες κοπέλες που εργάζονται στην περιοχή, το τσιμπούκι της πρέπει να βελτιωθεί,είναι δεκτική σε 69 και δάχτυλο,διευκολύνει τον πελάτη κατά την διάρκεια της συνουσίας με την έννοια ότι δεν κλέβει αλλά δεν έχει ιδιαίτερη συμμετοχή στην διάρκεια της πράξης.Η κοπέλα σίγουρα και δουλεύει τα χρήματα που παίρνει αλλά για περισσότερα χρήματα δεν θα την πρότινα αν δεν βελτιώσει την συμμετοχή της και της υπηρεσίες της. Την προτείνω προς δοκιμή για μία φορά σίγουρα υπό την αίρεση ότι δεν θα βρεθεί κάποια καλύτερη κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζωρτζιάννα
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού