Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560195
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταδρομική στο 193 για τη Μαρκέλα αφου το μεσημεράκι που μπήκα έγραφε ότι θα την πετύχαινα εκεί τις μεταμεσονύχτιες ώρες. Φτάνω λοιπόν αργά τη νύχτα και βρίσκω το μαγαζί άδειο από κόσμο. Εμφανίζεται η ευγενέστατη υπηρεσία και μου λέει ότι έχω δύο κοπέλες. Εμφανίζεται πρώτη η Μόνικα με τις βυζάρες και μέτα μία καινούργια με το όνομα Νορέλα. Διαπιστώνω ότι η Νορέλα είναι η γνωστή... Μαρκέλα σύμφωνα με τις φωτογραφίες της. Έτσι αποφάσισα την είσοδο στο δωμάτιο με απλό πρόγραμμα.

Στα του δωματίου τώρα. Σφραγισμένες πετσέτες και παντόφλες, καθαριότητα και αίσθηση ενός χώρου που σε εμπνέει να μείνεις. Έρχεται η Νορέλα και εφαρμόζει προφυλακτικό στο πέος χωρίς κανένα προκαταρκτικό. Η πίπα δεν θα έλεγα ότι με τρέλανε. Είχε κάτσει δε με το σώμα προς το κάτω μέρος του κρεββατιού και έτσι ήταν αδύνατο το όποιο χούφτωμα εκ μέρους μου. Δεν έιχε γδυθεί καθόλου. Φορούσε πάνω ένα μωβ σουτιενάκι, κάτω ένα χρωματιστό στρίνγκ όπου κατά τη διάρκεια της πράξης απλώς τα παραμέρισε χωρίς να τα αφαιρέσει. Το μόνο που έκανε κατά τη διάρκεια της πίπας ήταν να ακουμπάει το χέρι της στο στήθος μου και να με χαιδεύει λίγο. Τα μαλλιά της ήταν πιασμένα πίσω με κάποιες ξανθές ανταύγειες να πέφτουν μπροστά. Φορούσε μαύρες μπότες μέχρι το γόνατο και μαύρες καλτσοδέτες. Το σώμα σε γενικές γραμμές ήταν καλό. Συνέχισε γιά λίγο διάστημα τη πίπα και συνεχίσαμε στο κυρίως θέμα ιεραποστολικά. Έγλυψα λίγο της ρώγες της και άρχισα να επιταχύνω. Σήκωσα τα πόδια της και τα άνοιξα τελείως για να μπω βαθειά μέσα της. Η αίσθηση ήταν μέτρια. Ίσως να ήμουν και εγώ κουρασμένος χωρίς πολλή όρεξη. Μου έλεγε "τι καυλιάρης είσαι" και τέτοια τα οποία δεν με βοήθησαν και πολύ. Βλέποντας πως οι στροφές άρχισαν να πέφτουν της πρότεινα να τελειώσω πάνω της. Δεν δέχθηκε και έτσι τελείωσα επάνω μου. Απλά αυτή έκατσε δίπλα μου και μου χάιδευε το στήθος μου μετά από δική μου προτροπή. Μόλις τελείωσα αποχαιρετηθήκαμε και έφυγε. Εκτιμώμενος χρόνος 10-12 λεπτά.


Η συνεύρεση αυτή ήταν ακριβώς αυτό που περίμενα αλλά ήθελα να τεστάρω τη συγκεγκριμένη κοπέλα. Ο αντικειμενικός σκοπός μου ήταν η συνεύρεση μαζί της γιατί το ήθελα, ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Συνεπώς η επιθυμία μου πραγματοποιήθηκε και έτσι μπορώ να είμαι ευχαριστημένος που κατάφερα να έχω την εμπειρία αυτή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 25, 2016
Όνομα κοπέλας
Νορέλα
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 CHEYENNE, Gingos

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2016
" Έρχεται η Νορέλα και εφαρμόζει προφυλακτικό στο πέος χωρίς κανένα προκαταρκτικό. Η πίπα δεν θα έλεγα ότι με τρέλανε. Είχε κάτσει δε με το σώμα προς το κάτω μέρος του κρεββατιού και έτσι ήταν αδύνατο το όποιο χούφτωμα εκ μέρους μου. Δεν έιχε γδυθεί καθόλου. Φορούσε πάνω ένα μωβ σουτιενάκι, κάτω ένα χρωματιστό στρίνγκ όπου κατά τη διάρκεια της πράξης απλώς τα παραμέρισε χωρίς να τα αφαιρέσει. Το μόνο που έκανε κατά τη διάρκεια της πίπας ήταν να ακουμπάει το χέρι της στο στήθος μου και να με χαιδεύει λίγο. " Υπο νορμάλ συνθήκες με αυτά που περιγράφεις θα'πρεπε να ρίξεις μαύρο δαγκωτό ! αλλά εφ'όσον όπως λές " Ο αντικειμενικός σκοπός μου ήταν η συνεύρεση μαζί της γιατί το ήθελα, ανεξαρτήτως αποτελέσματος. Συνεπώς η επιθυμία μου πραγματοποιήθηκε και έτσι μπορώ να είμαι ευχαριστημένος που κατάφερα να έχω την εμπειρία αυτή " περί ορέξεως κολοκυθόπιτα ΛύπηΛύπηΛύπη !
27 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μερικές φορές δεν χρειάζεται να προβούμε σε χαρακτηρισμούς διότι καταλαβαίνει κάποιος πως εξελίχθηκε μία κατάσταση από αυτά που περιγράφονται. Ούτε χρειάζεται να είναι μία κριτική κατακεραύνωσης αφενός γιατί μπορεί να έτυχε απλώς σε μένα και να μην είμαι 100% αντικειμενικός και αφετέρου γιατί δεν θέλω να είμαι ο πρώτος που θα προβεί σε μία αμιγώς αρνητική κριτική. Ας γράψουν λοιπόν κι άλλοι τις εμπειρίες τους ώστε να καταλήξουμε ένα ασφαλές συμπέρασμα επί του θέματος.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2