Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατεβηκα τα λιγα σκαλοπατια και χτυπησα το κουδουνι.Μου ανοιξε την πορτα η ευγενικη τσατσα που αν δεν κανω λαθος την εχω πετυχει να δουλευει με την Γιαννα στο Μαραθωνος 59.Καθισα στον καναπε και η τσατσα μου παρουσιασε την Γκαμπυ.Προκειται για μια νεαρη Μολβαδη ιεροδουλη με σχετικα ομορφο προσωπο με εκφραστικα ματια , μικρο φυσικο στηθος , λευκο δερμα , μακρυ μαυρο μαλλι , κανονικο αναστημα και αδυνατο καλοσχηματισμενο κορμι.Η κοπελα χαμογελουσε στο σαλονι και εξεπεμπε θετικη ενεργειαΜατάκι.Ανακοινωθηκε φουλ τα παντα ολα!Ναι!

Εδωσα το μπλε εισιτηριο και περασα στα πορνοενδοτεραΜεγάλο χαμόγελο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και εβλεπα την τσοντα που επαιζε στην τηλεοραση.Υστερα απο μερικα λεπτα ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Μου ειπε οτι αντιλαμβανεται τα Ελληνικα αν και δεν πολυμιλουσε στο δωματιο.Αυτη ξαπλωσε απο πανω μου και αρχισαμε να χαμουρευομαστε!Γλώσσα Καλη αρχη.Αυτη μου εγλυφε παθιασμενα τον λαιμο μου και τα αυτια μου! Με ειχε γεμισει σαλια! Το μωρο εδειχνε να γουσταρει την ολη φασηΓλώσσα.Εγω επαιζα με την υγρη της μουναρα.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε παθιασμενα!Έρωτας Το μωρο ειχε παραδοθει στις ορεξεις μου.Φαινοταν οτι ειναι υποτακτικης ψυχολογιαςΚουλ η κοπελα.Μου εκανε αρκετη ωρα προκαταρκτικα.

Αυτη κατεβηκε πιο χαμηλα και αρχισε να μου ρουφαει τα μπαλακια!Έρωτας Πιο πολυ μου τα ρουφουσε παρα τα εγλυφε.Βεβαια καποιες φορες ηταν λιγο αγαρμπο το καραμελωμα.Μου ρουφουσε για αρκετη ωρα τα αρχιδια! Ειχα κατακαυλωσει με το ρομαντικο θεαμα! Να βλεπεις αυτο το πιπινακι να σου ρουφαει τα μπαλακια.Μου εκανε αρκετη ωρα καραμελωμα.Υστερα ανεβηκε πιο ψηλα και ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Δεν μπορει να τον παρει βαθια.Ρουφαει μονο το μισο καυλι.Στην αρχη χρησιμοποιουσε το χερακι της αλλα εγω της ειπα να συνεχισει μονο με το στοματακι της.Βεβαια η πιπα της ειναι μονοτονη.Δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο η πιπα της.Ενταξει με τα πιπινακια ειμαι επιεικης!Μεγάλο χαμόγελο Με τις μιλφαρες ειμαι αυστηρος! Μου εκανε πολυ ωρα πιπα! Το μωρο δεν εδειχνε να βιαζεται.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε της ειπα να μου εφαρμοσει το προφυλακτικο και την ξαπλωσα ανασκελα.Της εγλυψα για λιγο επιφανειακα το μουνακι.Της αρεσε το σπατουλαρισμα.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και αυτη μου ζητουσε συνεχεια γλωσσοφιλα!Μεγάλο χαμόγελο Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτη την σταση.Ηθελα ομως να δοκιμασω και το κωλι της!Κουλ Αυτη αρχισε τις δικαιολογιες!Money Mouth Βεβαια τα ελεγε με ευγενικο τροπο.Ηθελε να αποφυγει το πρωκτικο σεξ λογω μεγεθους.Αυτο το βαζω στα αρνητικαΚουλ.Τελικα ομως την επεισα οτι θα ειμαι τρυφερος!Μεγάλο χαμόγελο Την εστησα στα τεσσεραΚατσικογάμης.Εχει πολυ δουλεμενη κωλοτρυπιδα.Αυτη εβαλε κρεμα στην κωλοτρυπιδα της και στο καυλι μου.Της τον εχωσα σιγα σιγα.Τελικα μπηκα με δυσκολια μεσα στην κωλοτρυπιδα της.Την ξεκωλιαζα Κατσικογάμηςσε αργους ρυθμους και κοιτουσα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζε τοτε βγηκα απο την σφιχτη της κωλοτρυπιδα.

Πεταξα το προφυλακτικο και αρχισα να τον παιζω πανω στα βυζακια της.Αυτη επαιζε με τα μπαλακια μου και εγω τον επαιζα στα βυζακια της.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνωΚουλ στα βυζακια της.Κατεβηκα χαμηλα και αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστεΈρωτας.ΦιλιομαστανΈρωτας και την εχυνα στα βυζακια.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα σκουπιστηκε , ντυθηκε χωρις να βιαζεται , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Γκαμπυ ειναι μια ιεροδουλη συμπαθητικης εμφανισης.Δεν θα την ελεγα καραμουναρα αλλα σπανια βρισκεις πιπινακια να κανουν φουλ προγραμμα!Κουλ Κανει αρκετα προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι μετρια αλλα μεγαλης διαρκειας.Κανει καραμελωμα για αρκετη ωρα.Το μονο αρνητικο ειναι οτι ηθελε να αποφυγει να δωσει το κωλι της.Αλλα τελικα εδωσε και την πισω πορτα της!Μεγάλο χαμόγελο Δινει γλωσσοφιλα και μου φανηκε αρκετα ρομαντικο κοριτσιΜατάκιΕμμμμ.Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης.Η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε.Η κοπελα στο σαλονι ειναι χαμηλων τονων και δεν σου εμπνεει εμπιστοσυνη.Στο δωματιο ομως αποδειχτηκε αρκετα καλη περιπτωση.Εγω παντως εμεινα ευχαριστημενος.Τα ακριτικα μπουρδελα πολλες φορες αποδεικνυονται vfm γιατι προσφερουν ησυχια , η πουτανα δεν βιαζεται γιατι δεν πηγαινοερχεται πολυς κοσμος στο σαλονι , η τσατσα δεν την πιεζει με τον χρονο , δεν υπαρχει πολυς κοσμος στο σαλονι να κανει φασαρια και να μην σε αφηνει να γαμησεις με την ησυχια σου!Κεφάλι σε τοίχο! , δεν υπαρχει κοσμος που ρωταει την τσατσα σε ποση ωρα θα βγει η κοπελα!Κεφάλι σε τοίχο! , δεν υπαρχει κοσμος που ρωταει την τσατσα ποση ωρα ειναι η κοπελα στο δωματιο!Κεφάλι σε τοίχο! και διαφορες αλλες μαλακιες που ρωτανε στα κεντρικα μπουρδελα!Κεφάλι σε τοίχο! Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γκάμπυ
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, n.smirni76, astra85 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2016
Μύστη DEVITO ρισπεκτ !!! Πρέπει να είσαι φοβερό playboy όλες οι κοπέλες σε γλωσοφιλιάζουν !!! Ναι!
P
Parakmiakos
27 Μαρτίου, 2016
Ενταξει , οχι και ολες!Εμμμμ
29 Μαρτίου, 2016
όντως πολύ καλή και εμφανισιακά και σε υπηρεσίες , την πήρα Δευτέρα απόγευμα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3