Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 169 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 485995
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Σάντρα τη γνωρίζω αρκετά χρόνια..τότε δούλευε Σερβιων και θαρυπου..Εγινε στανταράκι μου μετά απο απίστευτα τρελό γαμίσι που έγινε στο cult στουντιάκι της Θαρύπου...Αυτη μπρούμητα για κάνα δεκάλεπτο και γω σαν βεντούζα από πάνω της να της γαμάω το μουνί αργά και αισθησιακά...Είχε κατακοκκινίσει απο τη καύλα και τα βογκητά και οταν ξεκίνησα να χύνω ήταν τόσα πολλά που νόμιζε πως είχε σπάσει η καπότα...πω πω τα θυμάμαι και καυλώνω μεσημεριάτικα...Μεγάλο χαμόγελοαπό τότε την έχω συναντήσει αρκετές φορές,πλέον στα καινούρια στούντιο που δουλεύει όπως αυτό στη λεωφόρο Αθηνών,πειραιώς 193,θησεώς 365 αλλά και στο desire στο γκάζι..Εμπειρη γυναίκα γύρω στα 40 πλέον με πολύ όμορφο σώμα για την ηλικία της αλλα και συμπαθητικό πρόσωπο..Κατέχει το άθλημα της ποδολαγνείας έχοντας ταυτόχρονα όμορφα πέλματα και επίσης γλύφει και μπάλες αν είσαι πεντακάθαρος και ξυρισμένος..Δεν βιάζεται στο δωμάτιο και γενικά σου βγάζει μια οικειότητα που σε βοηθάει να φύγει το άγχος των πρώτων λεπτών..αν αυτό υπάρχει.Συστήνεται ανεπιφύλακτα στους λάτρεις των έμπειρων γυναικών που δεν ψάχνουν όμως το μοντέλο...Αυτά από μένα..καλά γαμίσια να χουμεΝαι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
astra85
Σπουδαίος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
1.198
Πόντοι:
2.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, sexdreamer

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαρτίου, 2016
φιλε ποσα εδωσες για σαντρα και ποση ωρα εκατσες μαζι της?
26 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

50 ευρώ φίλε μου και καθησε μέσα ένα γεμάτο 20λεπτο.
02 Ιουνίου, 2023
Ξέρει κανείς που μπορώ να την βρω
Έχει εξαφανιστεί από προσώπου γης εδώ και καιρό
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3