Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
χθες έγινε εξόρμηση παρτουζολάγνων. Αλλά.... δυστυχώς κάτι πήγε στραβά... Η Τζούλια

( ναι αυτή με την κολάρα πανάθεμά την...)στο Φυλής 86 Β κάτω...



Λοιπόν η κοπέλα αυτή δε μπορώ να καταλάβω πως ακριβώς την είδε! Βρήκε τους χαχόλους και είπε να κάνει την αρπαχτή? Συνήθως είμαι μετριπαθής σε αυτά που γράφω , ψύχραιμος και αντικειμενικότατος. Επίσης όσο το δυνατό πιο ουδέτερος... και στα καλά και στα άσχημα.

Αλλά τι να γράψεις για δαύτη? Ότι έχει ωραίο κόλο? Ε και? Ας στηνότανε στην πλατεία συντάγματος να τη χαζεύανε οι περαστικοί με ένα τάληρο. Πιο οικονομικά θα ερχόταν με ίδια υπηρεσία. Έτσι και αλλιώς στο δωμάτιο όχι μόνο δεν είναι για περισσότερα, αλλά θα σου σπάσει και τα νεύρα συν τοις άλλοις. Μιλάμε και άλλες είναι ξινομούνες και άλλες τυχαίνει να μην είναι στη μέρα τους και άλλες δεν είναι σούπερ αλλά ψυχρές. Αλλά αυτή δεν ήταν έτσι. Αυτή απλά ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ. ΔΕ ΚΑΝΕΙ! ΤΕΛΟΣ!

Ούτε τσιμπουκλόβερ ήθελε να κάνει από τους συναγωνιστές. Συν τοις άλλοις ήταν ειρωνική, και μάλιστα είπε στα ίσια ότι " τα κονόμησα και από εσάς δε σας έχω ανάγκη και σας γράφω στο μουνί μου" . Ρητά τα είπε κάνοντας και την κίνηση...



Μάλιστα τζουλάκι... Μας γράφεις στο μουνί σου ε? Ξεχνάει όμως ότι για εμάς αυτή η ώρα μέσα στο δωμάτιο είναι μια ώρα για χαβαλέ, ενώ εσύ από εκεί θα φάς αύριο το ψωμάκι σου, θα πληρώσεις το νοίκι, το λογαριασμό κλπ... Επομένως όχι μόνο στο μουνί σου δε θα έπρεπε να μας έχεις γραμμένους αλλά να λές και ευχαριστώ...



Τράβα να γίνεις λατζέρα ή καθαρίστρια - αφού για το επάγγελμα που διάλεξες δε φτουράς, να δούμε μετά ποιους και τι θα γράφεις στην τρύπα σου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2008
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Chevalier Fidèle
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
300
Πόντοι:
386
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koutavoulias, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού