Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
σαν αλοσ πορνο-θισεασ τολμισα να διεισδισο στα αδιτα του σκοτινου λαβιρινθου στιν φοκεασ αναζιτοντασ τιν ομορφι αριαδνι που ακουει στο ονομα αμαντα..
παλεψα με αδιεξοδουσ και μινοταυρουσ μεχρι να φθασο στιν αγκαλια τισ αγαπιμενισ μου.
ενα κοντοπουτανο ξανθο καυλοιδες πορνιδιο οπου με χορευτικο κουνιμα και λαγνο ταπεραμεντο μασ αναστατοσε στιν ’ατακτη’ πασαρελα τισ..

ετσι λοιπον το μπουρδελικο μου ενστικο λειτουργισε και εδοσα τα πορνοευρο στιν ευγενικι τσατσα και περασα στο δοματιο.
ι εκθαμβοτικι απο ομορφια και χαρι αμαντα με ιποδεκτικε χομεγελαστι στο λαγνο δοματιο του πορνολαβιρινθου.

αρχισε λοιπον ενα βαθυ,ιγρο,γριγορο σαν κομπρεσερ τσιμπουκλοβερ που παραλιγο αν σινεχιζε να παραδοσο τα φλοκια μου στα λαστιχενια σινορα τισ καποτικισ ιδονισ!

προτι στασι ι αμαντα απο πανο οπου λικνιζε το κορμακι τισ σαν χορευτρια oriental....
δευτερι πορνοπεριπτιξι ιεραποστολικο οπου δεχτικε σκλιρο καρφομα στο τριφερο τισ αιδιο...
απιστευτι θεα οταν τισ εβαλα τα ποδια τισ στουσ ομουσ μου και πεκτικε καταστασι ποδολαγνιασ....εεε...διο τρισ γλιψιεσ στα ποδαρακια τισ και το παχιρευστο σπερμα κιλισε προσ τιν καποτα...

γενικα το πορνιδιο τιμαι τα πορνοευρο τισ!χαμογελαστι ,ανεκτικι σε φιλακια-γλιψιματακια στο λαιμο ,χαδακια και γλιψιμο στα βιζακια..... pitsilable!αξιζει ενα πιτσιλισμα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2008
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού