Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
τιν πορνοκαλισπερα μου σε ολουσ τουσ εορταστικουσ πορνοκαυλεουμπεσ και βροντοψολιδεσ...

τορα με τισ γιορτεσ ι καυλα βαραει κοκινα,ι πουτσα μασ εκτροχιαζετε και χορευει ριθμικα μεσα στο παντελονι μασ,ι τεστοστερονι και ι πορνοδιαθεσι στο αποκοριφομα!

χθεσινι καταδρομικι με διο εξερετικουσ σινχιστες τισ μπουρδελοκοινοτιτας!

τον πιστο ιποτι τισ ιδονισ chevalier

και τελοσ τον εναν και μοναδικο νο1 μπουρδελοτσαρκοβιο ....τον νο1 σαροτι τον λαγνον δρομον τισ οδου φιλισ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΙ1984!

κι ομοσ ειναι πραγματικοτιτα....αν και αγαπουλισ πλεον και ελεινιδοκαψουρισ ιρθε μαζι μασ προτι φορα στα χρονικα για περιπολο στα μπουρδελοσοκακια τισ πουτανομανασ φιλισ...



θα αναφερθο στα χθεσινα πιτσιλισματα τον ατακτον ξοτικον!

ο μπουρδελιαρισ πιτσιλισε το μαριλενακι....στο φιλισ 69 πανο.

παλια καραβανα στι φιλισ και σταθερι αξια σιμφονα με μαρτιριες.

κοντοπουτανο καυλοιδες πορνιδιο που ανεβαζει τιν ινσουλινι στα ιψι!



ο μικροσ πιτσι τιμορισε τιν ξεβρακοκεφαλι τσεχα μπαρμπαρτα στο 71 πανο..

πριν αρχισο τιν πορνοπεριγραφι ενα εχο να πο.

ξερροχινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο



ενα μελαχρινο εντιποσιακο πορνιδιο με τισ μαυρεσ μποτουλεσ τισ.....

προστιχο και λαγνο βλεμα που σε μαγνιτιζει...και σε διεγιρει κατευθειαν οστε να εισχορισισ στα ενδοτερα...

αυτο μου εκανε και εμενα ι ξεβρακοκεφαλι μαγισα....μου κολισε τιν πορνο-ματια τισ πανο μου....

λεο στιν τσατσα...εγο θα το παρο το μορο σας.

και μου απανται ι μπαρμπαρα...θα περασεισ...

και τισ απανταο...ναι τσαχπινα μου ...

μπενο στο δοματιο δινο τα πορνοευρο στιν τσατσα και αμεσοσ μετα απο ενα λεπτο μπενι μεσα ι μπαρμπαρα...

το κρανοσ απο το λαγνο σιφουνα το ειχα αφισι πανο στο μπλε τραπεζακι που ιταν ακριβοσ διπλα απο το παθιαρικο κρεβατι τισ αμαρτιασ!

μπενι μεσα.....μεσα στο χαμογελο....ιμουν ο τελευτεοσ χιστισ -πελατισ παρεπιπτοντοσ...

εγο ειχα μινι με το σοβρακο(slipaki)...

αρχισε να μου χαιδευει το καυλοδρεπανο μου...και εγο ειχα καυλοσι με τιν προστιχι παρουσια τισ και τισ καυλοτικεσ μποτεσ τισ!

βγαζο το σλιπακι...και αρχιζι να μου γλιφει τισ μπαλεσ και να μου δινι πεταχτα φιλακια στο λεοντα μου..

και σε καπια φασι με ροται....ειναι καθαρι αυτι ι πουτσα?

και τισ απανταο..πεντακαθαρι.

αλλα εχι κριοσι και θελει ενα ζεστο στοματακι να τιν θερμανι...

και να σου αξαφνα μου τον αρπαζει στο στομα και αρχιζι να μου τον τσιμπουκονι..

εχο ειχα τρελαθει απο καυλα λεμεεεεεεεεε......ιγρο παθιαρικο τσιμποθκλοβερ!νο1 τσιμπουκι!

απιστευτο τριφερο στοματακι....

αφου λοιπον δεν αντεχα τοσι καυλα και ιθελα οποσδιποτε να δισδιθο στο ιγρο τισ σπιλεο τισ λεο να ανεβει απο πανο μου....

και αρπαζει το κρανοσ το φοραι ...ανεβενι απο πανο μου και αρχισε ενα ροντεο ιδονισ!

ειχε καβαλικευσει το ταυρο μου για τα καλα!

και εγο τισ ελεγα ..

καμικαζι αγαπι μου!

και γουσταρε το πορνιδιο!

αφου σινεχιστικε για αρκετα λεπτα αυτο.....βγαζι το κρανοσ και τιν σφιροκοπο στα τεσερα....τιν ειχα πιασει απο τα καπουλια και τιν τιμορουσα με δινατα κολοσκαμπιλα...

ανεκτικι!!!!

και τελευτεα στασι ιεραποστολικο οπου καθεθεσα μετα απο τοσι καυλα τον οβολο μου!!!

pitsilableeeeeeeeeeeeeeeeeee

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2008
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού