Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθώς πρόσφατα επέστρεψα στον πορνοστίβο κατόπιν...ιδιαιτέρων συνθηκών, δεν είχε τύχει ποτέ μου να συναντηθώ με την Ελβίρα όσο δούλευε σε studio.

Διαβάζοντας το σχετικό thread στο forum του bourdela, μου δημιουργήθηκε ένα πολύ έντονο προαίσθημα πως αυτό το γαμήσι, έπρεπε να το γευθώ. Οι φωτογραφίες της μου θύμιζαν μια παλιά γκόμενα που είχα ένα φεγγάρι, με την οποία ρίχναμε σεμιναριακά γαμήσια, για πάνω από δεκαετία. Μετά παντρεύτηκε ένα γέρο με λεφτά, αμόλησε τα κουτσούβελα και προφανώς δεν την ξαναείδα. Πείτε με αισθηματία, αλλά το look και το στήσιμο της Ελβίρας στις φωτογραφίες, μου την θύμισαν πολύ και ξύπνησαν τις παλιές μου καύλες.

Πάλευα να πετύχω την Ελβίρα στο τηλ. πάνω από τρίμηνο. Πλέον θεωρούσα πως δεν θα συναντιόμασταν. Παραμονές Χριστουγέννων, ένα βράδυ που η γυναίκα μου είχε πάρει τα παιδιά σινεμά και εγώ τελείωνα σχετικά νωρίς τη βάρδιά μου, είπα να την πάρω μια τελευταία φορά και μετά να διαγράψω το τηλέφωνο, σίγουρος πως δεν θα απαντούσε. Φανταστείτε την έκπληξή μου, όταν το σήκωσε αμέσως, κι ας πήρα αργά, μέσα στο γέλιο και τη χαρά. Άμεση συννενόηση και μου δίνει οδηγίες για τον χώρο της.

Φτάνω σχετικά σύντομα και η πρώτη εντύπωση είναι θετική. Μποέμικο στυλ το διαμέρισμα, μου θύμιζε ακριβώς μια από τις καβάτζες που είχαμε με την γκόμενά μου. Ινδικά στους τοίχους, stick να καίνε και η Ελβίρα μια ΚΑΥΛΑ. Κορμί όπως στις φωτό (έχει και μπόλικα tattoo που δεν είναι στις φωτό, αλλά πάντα με καύλωναν οι γυναίκες με tattoo), απίστευτες σιλικονάτες βυζάρες και έκφυλο, λάγνο, καραπουτανίστικο πρόσωπο. Η καλύτερή μου. Σιχαίνομαι τα γλυκά κοριτσάκια και τις GFE φάσεις. Φιλική και επικοινωνιακή, με έκανε να νιώθω σαν, μέσα σε Χριστουγεννιάτικο όνειρο, είχα έρθει να ξαναγαμήσω έξω από κάθε όριο και πραγματικότητα, την παλιά, χαμένη μου φίλη. Χιούμορ, χαλαρότητα, με έκανε να νιώσω πολύ άνετα. Περνάω για ντους (το μπάνιο δεν ήταν οτι καλύτερο, αλλά εντάξει, πήγα και σχετικά αργά και προφανώς δεν κάθεται με τη σφουγγαρίστρα στο χέρι η γυναίκα) και έρχομαι στο κρεβάτι να την περιμένω.

Στα του αγώνα, ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΗ. Η σελίδα δεν με αφήνει να βάλω μεγαλύτερες βαθμολογίες, αλλά δεν σταμάτησε λεπτό να μου λέει προστυχόλογα που με καύλωναν πολύ. Ήρθε πρώτα επάνω μου και με καβάλησε. Τριβόταν και μου πρόσφερε γενναιόδωρα τις βυζάρες της για χάδια και για γλείψιμο. Είχε περαστεί και με λαδάκι και ένιωθα την φάση τελείως τσόντα. Γούσταρα. Αφού χαμουρευόμαστε λίγο έτσι, κατεβαίνει για ένα από τα καλύτερα τσιμπούκια που μου έχουν κάνει απ' όταν παντρεύτηκα και η γυναίκα μου αποφάσισε πως ο πούτσος μου είναι ακριβό σερβίτσιο, στην ντουλάπα για τις γιορτές και τις επετείους. Deep throat, ρούφηγμα γερό στ'αρχίδια, βαθύ τσιμπούκι ενώ έπαιζε και κόλπα με τα χέρια, ενώ με κοιτούσε συνέχεια προκλητικά στα μάτια. Κάνει τόσο καλή πίπα που πραγματικά θέλω να ξαναπάω μια φορά και να την έχω μόνο στο τσιμπούκι και το χύσιμο.

Για πρώτη φορά όμως, όπως με όλες τις κοπέλες, ήμουν λίγο μαζεμένος, ήταν αναγνωριστική. Αφού με είχε καυλώσει τρελά με την πίπα της, μου έβαλε καπότα, με τσιμπούκωσε λίγο ακόμα ενώ με άφηνε να χαϊδεύω το υγρό της μουνάκι και στα καπάκια μου στήθηκε στα τέσσερα, όπου, έτσι όπως με είχε φτιάξει, δεν άργησα να χύσω, με την θέα της κωλάρας της και την αίσθηση από τα νύχια της στα αρχίδια μου (τα χαϊδευε διαρκώς όσο τη γαμούσα). Ανταλλάξαμε ευχές για τον καινούριο χρόνο και μου έκανε εντύπωση και πάλι πόση οικειότητα μου έβγαζε. Πόσο ωραία μιλάγαμε, σαν παλιοί εραστές. Ξέρει να έχει τον άντρα ΠΑΣΑ.

Έφυγα και παραμίλαγα. Ένα χαμόγελο σα μαλάκας είχα. Έκανα ένα τσιγάρο, δυο, τρια. Γύρισα σπίτι και βούλιαξα στην πολυθρόνα μου. Έβαλα και τηλεόραση να παίζει μια μαλακία. Γύρισε και η γυναίκα μου μετά από κανά δίωρο "Καλή η ταινία αγάπη μου;" "Καλή."

Στ'αρχίδια μου όμως η ταινία. Εκείνο το βράδυ, είχα κερδίσει εγώ. Η Ελβίρα είναι γυναικάρα/μουνάρα/καραπουτανάρα και must γαμήσι για όσους ξέρουν τί ζητάνε από ένα θηλυκό. Αγαπούληδες/καψουράκοι/μουνοχαμάληδες, ΜΑΚΡΙΑ. Η Ελβίρα είναι πουτάνα μαγκιόρα, σχεδόν βγαλμένη από ρεμπέτικο. Ελπίζω να κάνει πολλούς συναγωνιστές ακόμη χαρούμενους και όταν με ξαναφέρει ο δρόμος μου από το κέντρο, θα την ξανατιμήσω οπωσδήποτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
40€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
KapetanIsovitis
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
49
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διανοούμενος, CaptainK, fouxter και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2016
εξαιρετη περιγραφη.
23 Μαρτίου, 2016
Συναθλητη το τηλ επικοινωνιας της κοπελλας???
24 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το τηλέφωνο επικοινωνίας παιδιά αναφέρεται στο profile της, στο thread που γράφει κάθε μέρα στο forum. Αν επιμείνετε, θα την πετύχετε. Ωραία γαμήσια εύχομαι!
24 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το τηλ της το εχει στο προφιλ της, το θεμα ειναι να την πετυχεις κ να κλεισεις το ραντεβου..
26 Μαρτίου, 2016
φοβερη κριτικη
26 Μαρτίου, 2016
"η γυναίκα μου αποφάσισε πως ο πούτσος μου είναι ακριβό σερβίτσιο, στην ντουλάπα για τις γιορτές και τις επετείους."
Πόσο δίκιο έχεις!!!
Πριν χρόνια μου είχαν πει στο LIDO:
"Όταν θα παντρευτώ, θα τον ξελογιάζω εγώ τον άντρα μου και θα του κάνω όλα τα χατήρια στο κρεβάτι. Να μην έχει ανάγκη για κάτι άλλο. Γιατί τα ξέρω όλα τα πουταναριά!"
Αφιερωμένο σε όλες τις γυναίκες που το παίζουν Κυρίες, κι όταν τους την πέσει άλλος, τα δίνουν όλα.
19 Νοεμβρίου, 2016
δεν μπορω να δω προφιλ για καποιο λογο αν εχει καποιος το τηλ και ειναι ευκολο ας το στειλε ενα π.μ.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7