Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 66 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Τυχαία ημερομηνία, συνάντηση πριν κανα μήνα..

Διάλειμα από τις μασαζερί και πάμε να δούμε την περιβόητη Ελβίρα! Ανοίγει λοιπόν η πόρτα και νόμιζα ότι ήμουν σε εκκλησία! Μιλάμε για πολύ λιβάνι και άλλα αρωματικά μέσα και τίγκα στο καπνό το μικρό της διαμέρισμα..

Πρώτη επαφή με το πρόσωπο που ναι μεν δεν μου άρεσε, αλλά ήταν η κλασική προστυχόφατσα που συναντάς σε μάχιμα σκυλιά του πολέμου.. Το σώμα για την ηλικία της άπαιχτο, όπως στις φωτο και φύσικα τουμπανέιρος! Ναι!

Μετά από μασαζάκι για χαλάρωμα ξεκίνησε άμεσα τη μάχη με μέτρια πίπα (βιαστική και πολύ χέρι), ενώ όταν είδε ότι αργώ να τελειώσω και ότι την οδηγώ αργά (αυτή καβάλα), με το έτσι θέλω στήθηκε στα 4 και πίεζε να τελειώνω στο μισάωρο..

Τελικά τα κατάφερε και της τα έδωσα πάνω στη κωλάρα και την πλάτη της.. Η γάτα ατάραχη, ούτε που κουνήθηκε..

Προσωπικά δεν τρελάθηκα και η φάση ήταν σχεδόν στούντιο.. Α ξέχασα να πω ότι η κοπέλα είναι τρελοκομείο Χαμόγελο

Δεν θα την ξανασυναντήσω, γιατί δεν το έχω με μπουρδελο-στουντιο καταστάσεις. Αυτά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 03, 2016
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
40€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Josex
Μέγας
Εγγραφή:
17 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.048
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, muffer35 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2016
σωστος ο τυπος ακριβως όπως τα περιγραφει είναι

και εγω που την συναντησα πριν από κα'να διμηνο εφυγα πλήρως απογοητευμενος και μετα περασα μια από φυλης (μιας και είναι σχετικα κοντα με τα ποδια) και ξεχαρμανιασα με τα μισα λεφτα από αυτά που εδωσα στην ελβιρα
K
kostas8000
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1