Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169621
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από καιρό ξανά στην Θεσσαλονίκη για δουλειά και ευκαιρία για επίσκεψη στα ιδρύματα...

Στην τρίτη πόρτα που άνοιξα εμφανίστηκε η Σαμπρίνα ύστερα από 5'. (πιθανόν να δούλευε και με άλλο όνομα αλλά δε βρήκα κριτική της σε αυτό το ίδρυμα και την προσθέτω)

Ο λόγος που περίμενα είναι γιατί η τσατσά λέει ότι "έχω την Σαμπρίνα την μια από τις δυο τρομερές επαγγελματίες του χώρου, η άλλη είναι η Αλίνα."
Έχοντας διαβάσει σχόλια για την Αλίνα είπα να περιμένω να την δω.

Κάνει εμφάνιση η Σαμπρίνα...Πρόσωπο κομμένο (αλλά έκφυλο...φωνάζει ότι "αντέχει") που την κάνει να δείχνει πολύ κοντά στα 40 (ίσως και να είναι). Βυζιά 2άρια ψιλοπεσμένα πιθανόν από παλιά εγκυμοσύνη, αλλά με πολύ ωραίες πεταχτές ρώγες τις οποίες και αφήνει και τις αρέσει να τις δουλέψεις...Κώλος για τα δικά μου γούστα παίρνει ένα 8άρι αλλά εμένα μου αρέσει ο λίγο γεμάτος κώλος που στα 4 είναι τούμπανο. Τατουάζ στον κώλο, στην μέση, στο πόδι, στο χέρι...χωρίς να είναι αντιαισθητικά αλλά ούτε και τελείως καυλωτικά. Συνολικά σαν εικόνα στα της εμφάνισης για να είμαι αντικειμενικός βάζω 6,5 και εξηγούμαι ότι σηκώθηκα για να φύγω...

Καθώς ήμασταν δύο που περιμέναμε να την δούμε, σηκώθηκε κι ο έταιρος συναγωνιστής... ο οποίος έδειξε μια δυσφωρία και δεν χαιρέτησε καν την τσατσά με αποτέλεσμα να του πει κάτι γαλλικά η τσατσά αφού έκλεισε την πόρτα (εξ ου και στην συμπεριφορά αν μπορούσα να βάλω παραπάνω βαθμολογία θα έβαζα μαξ 8). Πάω να την χαιρετήσω εγώ και την ώρα που μου λέει "μπες και θα με θυμηθείς..." βλέπω τη Σαμπρίνα να μου κλείνει μάτι...

Μέχρι στιγμής όσες φορές έχω εμπιστευθεί το ένστικτο μου σε τέτοιες καταστάσεις περισσότερο από τα μάτια μου, βγήκε σε καλό. Οπότε λέω ας περάσω...Λέω στη τσατσά ότι αν βγω και σου πω γύρνα ένα δεκάρικο δε θα μου πεις μα μου...(εννοείτε δε περίμενα ποτέ επιστροφή γκανιότας αλλά το πέταξα να δω τι θα πει)...και μου έσφιξε το χέρι!!! ("μέσα" μου είπε...)
Κάνω ντουζάκι κι έρχεται το μωρό...

Άρχισε μια καλούτσικη πίπα με βλέμμα στα μάτια και μόλις μου τον έκανε τούρμπο...άρχισα να την πιέζω ελαφρώς μπας και τον πάρει όλο μέσα...σηκώθηκε όρθιος προσφερόμενος να την "βοηθήσω" να τον καταπιεί...
Εκεί κατάλαβα ότι θα περάσουμε καλά...Γυρνάει η Σαμπρίνα με κοιτάει όλο νόημα και λέει με αυτοπεποίθηση "θα τον πάρω όλο...αλλά μη με πιέσεις στο κεφάλι"...
την αφήνω να κατεβαίνει όλο και πιο κάτω...δεν το κατάφερε να το τερματίσει αλλά ομολογώ ότι δάκρυσε προσπαθώντας...μου λέει "ξάπλωσε ίσως με βολέψει καλύτερα έτσι"...ξαπλωμένη όσο τον έγλυφε της παίζω το μουνάκι και την νιώθω να υγραίνεται (δεν αφήνει δαχτύλιασμα)...καταλαβαίνω ότι είναι αληθινό γιατί σε κάποια φάση έχει σφίξει με το ένα χέρι τον πούτσο και τον ψιλοδαγκώνει ενώ έχει σταματήσει να κάνει οποιαδήποτε κίνηση...
επειδή ήταν νωρίς στη βάρδια έκοψε την ξέφρενη πορεία της και μου είπε να ξαναπάω στο τέλος της βάρδιας άλλη φορά για να βγάλουμε κι άλλα γούστα...
Στο ενδιάμεσο αυτής της διαδικασίας πέσανε και κάτι πεταχτά φιλιά χωρίς γλώσσα αλλά νομίζω αν κάποιος γίνει επισκέπτης θα του τα δώσει...

Πέρασμα σκούφου, λίγο άτσαλο, πέσιμο του παίκτη...εκ νέου προσπάθεια της Σαμπρίνας με τα προηγούμενα αποτελέσματα...πρώτη στάση από πάνω αυτή...πιάνω κλειτορίδα και την νιώθω να αφήνεται...πάλι κόβει τον εαυτό της και πάμε ιεραποστολικό για λίγο...την γυρίζω στα 4 όπου είδα ότι έχει κι αρκετά δουλεμένη την πίσω τρύπα...μια αργά μια γρήγορα εναλλαγή στο τέμπο ένιωσα λίγο να την πονάω στα καρφώματα όπως την έστησα...αλλά δεν δυσανασχέτησε...τελείωμα στα 4 μετά από 15-20' περίπου αγώνα...θα ήθελα να την είχα χύσει στα κωλομέρια όπως ήταν στημένη.

Για κλείσιμο με ρώτησε τι μου άρεσε και τι θα ήθελα παραπάνω;;;;!!!! Μου φάνηκε τρομερό μαρκετινγκ εκ μέρους της...
Διάθεση αν μπορούσα θα έβαζα 9, για την άνεση χρόνου και τη πραγματική διάθεση να κάνει αυτό που θες...(10 θα έβαζα αν δεχόταν γλωσσόφιλα και δάχτυλα, ίσως σε άλλη συνάντηση)

Σχέση απόδοσης τιμής θα έβαζα ένα 8 γιατί θεωρώ ότι χρεώνει ακριβά τη συγκεκριμένη υπηρεσία και αν ήμουν Σαλονικιός δύσκολα θα ξαναπήγαινα....αλλά στα προγράμματα της νομίζω αξίζει να τα δώσεις τα παραπάνω για να τα πάρεις όλα...τότε ίσως το μωρό να αξίζει παραπάνω...
προσωπικά αν την ξαναπετύχω όταν ξαναπάω Θεσσαλονίκη θα ξαναμπώ χωρίς σκέψη καθώς για κάποιον που δεν έχει την ευχέρεια να δοκιμάζει πολλές η Σαμπρίνα θα τιμήσει τα λεφτά της.

Της υποσχέθηκα κριτική γιατί θεωρώ ότι πολλοί σαν κι εμένα και τα γούστα μου μόλις την δουν πιθανόν να φύγουν...αλλά πολλές φορές μια μέτρια εμφάνιση είναι καλύτερη στο δωμάτιο από μια barbie κομοδήνο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
249
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού