Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113934
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να προσθέσω κι εγώ την δική μου εμπειρία με την Adelina όχι ότι θα βοηθήσω ουσιαστικά μιας και έχουν γραφτεί τόσα πολλά για αυτήν αλλά έτσι που λένε (για την τιμή τον όπλων)Μεγάλο χαμόγελο Την συνάντησα τις τελευταίες μέρες της παραμονής της στην Αθήνα αν και την είχα στο πρόγραμμα πολύ καιρό πάντα το ανέβαλλα όταν όμως είδα την ανάρτηση της ότι μας εγκαταλείπει για αρκετούς μήνες άναψε το κόκκινο λαμπάκι alert.Το χάνουμε το κορμί πατριώτη. Μεγάλο χαμόγελο

Συνάντηση στην Συγγρού στο γνωστό γαμηστρώνα. Το μωρό στην ώρα του και με πλάτη χαμόγελο σχηματισμένο στα στα υπέροχα χείλη. Όμορφο κοντοπουτανο με έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά και υπέροχο σώμα. Γλώσσα Δεν κωλυσιεργεί και δεν σου τρώει τον χρόνο,έρχεται να γαμηθεί και το νιώθεις από το πρώτο λεπτό. Η πίπα της βελούδινη και βαθιά,από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει..... αστο δεν περιγραφεται. Έρωτας Κατέβαλα αρκετή προσπάθεια να μην της τα δώσω από το πρώτο πεντάλεπτο. Σου δίνει να καταλάβεις ότι της αρέσει να είναι αυτή ο κυρίαρχος και να οδηγεί η ίδια το παιχνίδι πράγμα που δεν με χάλασε καθόλου. Σε όλες τις στάσεις και καταστάσεις το προσπαθεί να κορυφώνει την καύλα σου με διάφορα κόλπα και γουστάρει αλλαγές. Αρκετές πρωτοβουλίες εκ μέρους της, πολύ ενεργητικό άτομο σε σημείο που αναρωτιέσαι αν είναι παιχνίδι του επαγγέλματος η το κάνει και το γουστάρει.Κατσικογάμης Εύκολα με τελείωσε δύο φορές μέσα σε μια ώρα. Με χαιρέτησε με ένα γλυκό φιλί και χάθηκε στην νύχτα αφήνοντας μου τις καλύτερες εντυπώσεις για την αθάνατη ρωσοουκρανική σχολή. Kακά τα ψέματα ρωσίδια, Ναι! ουκρανιδια Ναι! είναι ο αφρός ότι άλλο υπάρχει είναι γ εθνική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
DB
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 theios lifting, lakis mamoulakis, xprncseeker

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού