Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 557716
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεφθηκα το μαγαζι αργα τη νυχτα και η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.Απλως ειπα να γραψω το σχολιο τωρα γτ τωρα εφτιαξα το προφιλ και ειπα να σας βοηθησω με την κριτικη μου.Παρκαρα πολυ ευκολα κατω απο το μαγαζι ακριβως .Η συμπεριφορα της τσατσας ηταν τυπικη χωρις να μπορω να πω οτι εχω κανενα παραπονο.Μου παρουσιαζει της δυο κοπελες την μονικα και και καποια αλλη που μου διαφευγει αυτη τη στιγμη το ονομα της ,διαλεξα τη μονικα με το απλο προγραμμα. Η Μονικα ειναι ενα πολυ ωραιο κορμι νταρντανομορο με υπεροχο βυζι και ωραιες αναλογιες στο κορμι της.Μπηκε μεσα μετα απο μερικα λεπτα με καπως κατεβασμενη διαθεση η αληθεια ειναι και εκει αρχισα να αγχωνομαι. Χαιρετηθηκαμε με ρωταει πως με λενε και εκει της λεω εγω εσυ δεν δουλευες και στο σιν το στριπτιτζαδικο ?Ναι που με θυμασαι μου απανταει και εκει καπως αρχισε να ανεβαινει το κεφι της συζητησαμε λιγο και ξεκινησε να με γλυφει απο πανω μεχρι το καβλι μου εκει μου παιρνει την καποτα καλη πιπα με περασμα κι απο τα ξυρισμενα μπαλακια μου . Καθοταν δεξια μου και της χαιδευα και της εγλυφα τα βυζια ,την ωρα που με πιπωνε.Σταματαει μου λεει πως θες μορο μου ? ετσι τη γυρισα στα τεσσερα και αρχισα να την πηδαω δυνατα δινοντας και μερικα χαστουκια στο κολομαγουλα ,αυτη δεν παραπονεθηκε καθολου.Σταματαω μετα και την γυρναω σε ιεραποστολικο ξεκιναω παλι να καρφωνο και παραλληλα εγλυφα τα βυζια της και καπου εκει στο 20 λεπτο ηρθε και το τελος.Ευχαριστημενος εφυγα σε γενικες γραμμες απο τη μονικα και θα την ξαναδιαλεγαΜατάκιΜατάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού