Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 201 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω φαντασίωση με μία ξανθιά χοντρή που γνωρίσα πρόσφατα και σκέφτηκα να βρω μία στο Μετάξι που να της μοιάζει ώστε να εκτονώσω τις καύλες μου. Έτσι πέτυχα τη Τζέσικα που υποσχέθηκε ελεύθερο στοματικό, 69, γλωσσόφιλα και γαμήσι σιγά - σιγά όπως είπε. Έτσι ρίσκαρα το 10ευρω αν και δεν πολυπίστεψα τα λόγια της.

Όντως με το που ήρθε στο δωμάτιο παραμέρισε λίγο το σουτιέν για να βγάλει τις βυζάρες έξω. Εφάρμοσε αμέσως το προφυλακτικό με το στόμα και άρχισε μία αισθησιακή πίπα όπου έγλυφε κυκλικά το πουτσοκέφαλο με τη γλώσσα της. Είχε κάτσει πλαγιαστά με τις βυζάρες πάνω στα μπούτια μου και με ανοιχτά πόδια ώστε να μπορώ να τη χαιδεύω. Το κλίμα ήταν καλό. Αφου με πίπωσε για λίγο ακόμα έκατσε κάτω για να τη πηδήξω. Τον έτριψα στα παχιά και ζεστά της μουνόχειλα και τον έχωσα. Οι παλινδρομήσεις ήταν γρήγορες και η Τζέσικα έκλεινε τα μάτια και βογγούσε ελαφρά. Φιλιά δεν έπεσαν. Σε κάποια φάση τα έδωσα όλα και τελικά τα κατάφερα. Η συμμετοχή της ήταν ικανοποιητική. Αποχώρησε στελνοντάς μου φιλάκια.

Εμφανισιακώς είναι έτσι κι έτσι αλλά σε όσους τους αρέσουν οι χοντρές θα αποδειχθεί μία καλή περίπτωση. Ξανθιά με περιφέρεια, ψηλή με σχετικά καλό στήθος και συμπαθητικό πρόσωπο. Κάπου στο μέσο όρο θα την κατέτασα αλλά και με κάποιες καλές πινελιές συμμετοχής. ούτε ενθουσιάστηκα, ούτε έκλαψα το 10ρικο. Ίσως την ξαναεπισκεφτώ κάποτε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 18, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, bbwlove, GAMEOVER και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού