Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141882
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρόσφατο πέρασμα για την πετιτ Στέλλα συγκεκριμένα παρέλασε μαζί της η Αλεξάνδρα και μια αλλη ψιλό νταρντανα που ούτε καν με κοίταζε και είχε γυρισμένο άλλου το κεφάλι της και η Άννα ήταν στο δωμάτιο
Τον σερίφη ανέλαβε να τον κανει η Αλεξάνδρα που της είπα το προγράμμα της ώρας με 70€ και μέσα το χρόνο να έχω 2 γύρους που εκεί έτσι ειναι μου την είπε οτι δεν ειναι και μια ώρα ειναι το μπάνιο και οτι μου κανει χάρη για τους 2 γύρους τρώω ένα Στράβωνα και της λέω χωρίς χαρές αν θες αλλιώς φεύγω και έκανε την παλαβή , μπαίνουμε μέσα μπανάκι κλασικά με ασφραγιστη πετσέτα και της λαστιχένιες παντόφλες του παππού μου τεσπα αρχίζουμε η μικρή 0 σοσιαλ με το τσιγκέλι μίλαγε φαινόταν οτι ντρέπονταν λίγο της λέω πρώτα μια πίπα να ξεμπούκωσε για να απολαύσω το μασαζ τουλάχιστον ήταν πολύ δέχτηκη σε ολα ακα η πίπα εκεί που τελείωνα τον έβγαλε κΑι εχτές στα βιζακια της και αρχίζουμε το μασαζ που και τελείωσε μέσα σε ένα δεκάλεπτο και όταν λέμε μασαζ εννοούμε χάδι και μονο μπούτια και χαμηλά τι μέση μου έτς
Έτριψε,ούτε μισάωρο δεν είχαμε πιάσει ακόμα λέω έτσι ήδη πάτε εδώ και αρχίζουμε τον δεύτερο γύρο λες και πήγα με την κοπέλα μου ώστε να φάω τον χρόνο μην τελειώσω στο δεκάλεπτο την ζόρισα καλα που στο τέλος δεν μπορούσε άλλο και τέλος με πίπα που στην ουσία φραπέ έκανε και τον έβαζε και λίγο
Με λίγα λόγια ψιλό ξεπέτα με πήγαν αλλα δεν τους έκανα το χατίρι απλά δεν χάρηκα μασαζ η κοπέλα ήταν μικρή και μπορεί να εκτελούσε και εντολές της Αλεξάνδρας που της την είπα λες και μπαίνω πρώτη φορά ,η Στέλλα έχει μικρό ωραίο σώμα και στενό μουνακι μικρό βίζι όμως ειναι για όποιον θέλει σεξ δεν λέει όχι αλλα το μασαζ δεν το έχει εγω έφυγα ντεμη γιατί ήθελα και μάσαζ και έχω αφήσει πολλά λεφτά εκεί μέσα και ειναι και κοντά μου και φοβάμαι μην το γυρίζανε σε ξεπεταδικο αυτά απο την δικιά μου τι σκοπιά καλα να μαστε

ΥΓ.την βαθμολογία την έβαλα έτσι γιατί στη παρελθόν δεν μου πέρασε κριτική λόγο βαθμολογίας
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
30
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2016
Όποτε η βαθμολογία είναι παραπλανητική...και εννοείται ότι δεν αξίζει για 10 άλλα για 6 ναι....
Ρ
Ρωμαιος
18 Μαρτίου, 2016
Ρε φίλε...όλα καλά (λέμε τωρα) αλλά βάλε και καμιά τελεία, κανένα κόμμα!!! Δεν διαβάζεται η κριτική σου...δεν βγάζεις νόημα!!
19 Μαρτίου, 2016
φιλαρακι μονο εσυ καταλαβες τι εγραψες
19 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Jamescot, ναι είναι ένα θέμα αυτό που λες γιατί κι εγώ δυσκολεύτηκα να διαβάσω το κείμενο. Όμως το σπουδαιότερο είναι ότι τα δεκάρια της βαθμολογίας δεν έχουν σχέση με όσα έγραψε.
19 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έχεις δίκιο αλλα δεν το χω και πολύ το θέμα ειναι να ξέρεις τι γίνεται μην την πατήσεις και εσυ όχι αν γράφω καλα έκθεση .,.,.,.,.,.,
19 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι και το 6 ειναι πολύ απλά έχω γράψει και άλλες κριτικες και δεν έχουν δημοσιευτεί λόγο βαθμολογίας
και εμένα άλλος μου είπε κανε αυτό για να την εγκρίνουν
19 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γράφω απο κινητό και ειναι δύσκολο δεν μου δείχνει και πολύ καλα τι έχω γράψει τεσπα πιστεύω οτι τουλάχιστον σας βοήθησα
ως προς το μαγαζί
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7