Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 104 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη μου κριτική να είστε λίγο χαλαροί, νέος στο άθλημα με λίγες εμπειρίες...

Την Νάντια την έχω συναντήσει περίπου 3 φορές, όλες το ίδιο καλές, σε κάνει να αισθάνεσαι ότι βγαίνεις με μια φίλη σου, πάντα μπανάκι πριν και κατά την διάρκεια του αγώνα ανάμεσα σε κάθε γύρο, σου πιάνει την κουβέντα αρχικά χωρίς να θέλει να φάει χρόνο μιας και ποτέ δεν κοίταξε ρολόι και ποτέ δεν έκατσε 1 ώρα ακριβώς, πίπα αρκετά καλή και γενικά προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις καλά, νομίζω οτι αν περάσει και η ίδια καλά τότε το ραντεβού πήγε τέλεια, δεν μου είπε οχι σε τίποτα, δεν ζήτησα τίποτα περίεργο βέβαια, γενικά φάση gfe αν και θα την ήθελα λίγο pse και να παίρνει πιο πολλές πρωτοβουλίες, πρώτος γύρος ξεκίνησε χαλαρά μετά απο ποτάκι και ενα μπανάκι και οι 2 μαζί, πίπα και ενα δύο στάσεις και τελείωμα στο στόμα της, χωρίς κάποιος είδος πανικού, μετά τσιγαράκι ποτάκι και έναρξη δέυτερου γύρου ίσως ακόμα καλύτερου με πιο πολλές στάσεις και σφυροκοπήματος καθώς και τελείωμα στα βυζιά της, κώλο δεν πήρα καθώς δεν είμαι λάτρης, γενικά πέρασα πολύ καλά και σίγουρα θα την ξαναδώ, μην περιμένετε σώμα λαμπάδα και πρόσωπο μοντέλου, απευθύνεται για γούστα σε μεγαλύτερης ηλικίας γυναίκες, βυζί μεγάλο άλλα χαλαρό βέβαια, αυτό ήταν που με έκανε να την συναντήσω, είμαι βυζάκιας τι να κάνω Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

δεκτή κάθε κριτική για τα παραπάνω, άλλα νέος είμαι εδώ, θα μάθω...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Alex DeLarge1980
Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2016
Πολύ καλή προσπάθεια παίκτη! Ναι! Συνέχισε δυναμικά! Καπέλο
17 Μαρτίου, 2016
Σωστός και καλό ξεκίνημα
Ευχαριστούμε.

Ασχετο, Το τηλ. της Νάντιας ? (Εστω και με πμ)
Thanks
17 Μαρτίου, 2016
καλημερα ειναι ευκολο να μου στειλεις το τηλ της ναντιας να δοκιμασω και εγω.ευχαρηστω
17 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

http://www.sexgr.net/call-girls/ad12926-40ara-ellhnida-se-diko-ths-xwro
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4