Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169355
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αλινα Ρουμανα γυρω στα 25,καστανο μαλλι μαζεμενο σε κοτσο,εκφυλη φατσα,μεγαλα βυζια και πολυ δυνατη κωλαρα με απιστευτα τρυφερο δερμα.Σαν συνολο παντα μου αρεσε αλλα την απεφευγα κι εγω εδω και 2 χρονια λογω των αρνητικων σχολιων και κριτικων στην πλειοψηφια τους.Μου'κανε ομως τα γνωστα κολπα της στο σαλονι,με φιλουσε μου επιανε τον πουτσο και λεω ας δοκιμασω...και μπηκα με 50ε για γυμνο και 69

Ειχα τις επιφυλαξεις αλλα η Αλινα με εξεπληξε πολυ ευχαριστα.Πολυ θερμη απο την αρχη,φιλικη και επικοινωνιακη,της την επεσα στα ορθια απο πισω και αμεσως με πλακωσε στα παθιασμενα γλωσσοφιλα χωρις ανασα,χουφτωνα δυνατα τα βυζια της,δαχτυλιαζα το μουνακι της,εχωσα τον ηδη σηκωμενο πουτσο στα κωλομαγουλα...
Πεσαμε στο κρεβατι και την εβαλα να κατσει πανω μου και κουνιοταν μπρος πισω για να καυλωνει η μουναρα της ενω συνεχιζαμε τα γλωσσοφιλα

Καταπιε με τη μια ολοκληρο τον πουτσο μου για πλακα και βογγουσε απο την καυλα ενω της πιεζα κι αλλο το κεφαλι,θα μπορουσε να καταπιει και τα αρχιδια πιστευω...τον εβγαζε και τον χτυπουσε στο μαγουλο της,μου εγλειφε τα αρχιδια,εγω απο πισω την δαχτυλιαζα το μουσκεμενο μουνακι της και εξωτερικα τη σουφρα
Μετα μου εκανε ισπανικο απο μονη της...
Μου στηθηκε στα 4 οπου ανοιξαν πανεμορφα τα κωλομαγουλα και επεσα με μανια στην κωλοτρυπιδα της την οποια απολαυσα για ωρα και της αρεσε.
Μετα την γυρισα κανονικα οπου περιποιηθηκα σπεσιαλ το μορφο μουνακι της και την τρελανα...της γυρνουσε και το ματι που λεγαμε παλια Γλώσσα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω σε τρελο καβαλημα πανω κατω να τον καρφωνει με μανια στο μουνι της και να με φιλαει με τοση δυναμη ωστε πονεσε το στομα μου.Γυρνουσε και το κεφαλι της πισω να βλεπει στον καθρεφτη πως γαμιεται...μετα πισωκολλητο σε γρηγορο τεμπο και με μπολικες σφαλιαρες στα κωλομαγουλα,μετα ξαπλωτο πισωκολλητο και τελος την εστησα κανονικα απο μπροστα για να τη βλεπω κιολας...τη γαμησα παλι σε καλο τεμπο,τα ζουμια της ειχαν φτασει στα αρχιδια μου,ηταν σα να μη θελαμε να τελειωσει ποτε αυτο το γαμησι,μου ελεγε να μη βιαζομαι και καπου εκει ειπα να δοκιμασω τα ορια της απροσδοκητης προθυμιας της ρωτωντας την αν μπορω να τη χυσω στη μαπα...γελασε λιγο και μου λεει στο στομα καλυτερα...την καβαλαω πανω της τον παιζω λιγο μες τη μουρη της και αδειζω το φορτιο 3 ημερων στο στομα της και γυρω γυρω απο τα χειλη...ηταν ωραιο το θεαμα μπορω να πω Σπασίκλας...σηκωθηκε σκουπιστηκε και γελουσε πονηρα δειχνοντας οτι το ευχαριστηθηκε και αυτο.Λιγη χαλαρη κουβεντουλα ακομα και αποχωρησε

Συμπερασμα...επαθα πλακα μαζι της,ενα απο τα καλυτερα γαμησια.Φοβερα εμπειρη στο σεξ,κανει σαν αχορταγη για να γαμηθει,δε λεει οχι σε τιποτα,δε βιαζεται,εχει προσωπικοτητα...μια απολαυστικη γυναικαρα με τα ολα της.Επαναλαμβανω οτι μπηκα με πολλες επιφυλαξεις απο αυτα που διαβαζα αλλα με μενα ηταν αψογη σε ολα της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2016
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.192
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GAMEOVER, P_a_u_l_i_n_a{24}.gr, WORLD TRAVELER και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2016
Πέρασες ωραία και μπράβο σου τυχεράκια, η τύχη έρχεται πάντα σε αυτούς που τολμούν, πέρασα και εγώ χθες μαζί της πάρα πολύ καλά, αλλά καμιά σχέση με όσα έκανε σε σένα, εντάξει με απλό των 30 πέρασα, φιλάκια μόνο λίγα πεταχτά στο στόμα και υποψία γλωσσόφιλου, τα γράφω όλα αυτά για να προφυλάξω και την κοπέλα που έχει διάθεση ομολογουμένως, και τους επόμενους συναθλητές, το ότι έκανε παθιασμένα γλωσόφιλα με το al δεν σημαίνει ότι θα τα κάνει και με άλλους, την είχα πατήσει μαζί της την 1η φορά πριν 3 χρόνια μαζί της, παρασυρόμενος από την κριτική του ζαιτσεφ http://www.bourdela.com/stountio/thessaloniki/andreou-gewrgiou-52/#jr_review_36435
που πάνω κάτω ήταν σαν την δικιά σου al, δεν έγραφε τότε ψέματα ο ζαιτσεφ, απλά η κοπέλα με αυτούς που γουστάρει βγάζει γούστα, όχι με όλους, είναι πάντως σε πολύ καλό μοντ αυτή την εποχή, και αυτά τα κόλπα να μην σου βγάλει πάλι πολύ καλά θα περάσεις, και έχει και μια απίστευτη φυσική ομορφιά !!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1