Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 54 10
Sex Studio 55794
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οταν εισαι εργενης μενεις μονος εχεις την ελευθερια σου χωρις καποιον μπελα με γκομενα κατα επιλογη παντα ..αλλα που και που χρειαζεσαι μια καλη ζεστη συνευρεση με κανενα μωρο επι πληρωμης κατα βαση ..Εφτασα στη περιοχη με ακρως χειμωνιατικο σκηνικο βροχη & κρυο μπαινοντας στο συγκεκριμενο κτιριο που παρουσιαζει η κ. τσατσα την Βικτωρια αμεσως δεκτηκα να μπω στο δωματιο ..Η κοπελα ειναι σχετικα σε καλο υψος με γεματα κιλα για καλα πιασιματα προστυχοφατσα ψιλομικρα βυζια αλλα συμπαθητικα και μεγαλο καλο κωλο ..Οταν μπηκε μεσα της ζητησα να την φιλησω στο στομα αρνηθηκε πολυ ευγενικα αλλα εστρεψε το μαγουλο της για την φιλησω εκει Μαλακία ....καθολου ασχημη κινηση απο το να ελεγε καμμια παπαριτσα απο τις γνωστες ..Αγκαλιασα πολυ σφικτα στην αρχη να νιωσεις οτι ειναι σαν γκομενα σου σε ραντεβου και μου περασε στο προφυλακτικο σε φουλ καυλωμενο πουτσο με πονεσε αρκετα οπως ειναι λογικο και ανελαβα το περασα μονος μου Κουλ ...Μετα απο ολη αυτη τη περιπετεια με το προφυλακτικο αρχιζει η πιπα κλπ κλπ ..& οταν ηρθε η ωρα να της το χωσω ξαπλωσε για μπω εκει αναμεσα αλλα επηδει δεν ειναι μικροκαμωμενη και ευκολοχρηστη αποκλειεται να εμπαινα εκει μεσα ..ο μονος τροπος θα ηταν να ξαπλωνα ολος επανω της σε στυλ φαση πατροπαραδοτο οπως μας καναν οι γονεις μας πριν πολλα χρονια χαχαχα ...Την ειπα να κατσει αυτη επανω μου να βλεπω τα βυζια της να με φτιαχνει & να βλεπω και την καυλοφατσα της και ετσι εγινε ..επισης υστερα μια ακομη σταση στα 4 που με καυλωσε την τον εχωνα σε σταθερους ρυθμους οχι αγρια μην τελειωσω γρηγορα και τελος υστερα ξανα η κοπελα απο πανω μου για ερθει το τελος βλεποντας την γεματα καυλα μαπα της ..Και πριν φυγει απο το δωματιο ρωτησα την ηλικια της 27 και καταγωγη ειπε απο Τσεχια Κεφάλι σε τοίχο! εννοειται ειναι απο Ρουμανια δεν χρειαζεται αναλυση ή καποια διευκρινυση ..απλα δεν χρειαζεται να λενε και ψεματα μας αρεσει κατι σαν εικονα οχι σαν καταγωγη ..Στο τελος βεβαια την εκανε την αταξια της μολις την ρωτησα τι ηλικια πιστευει οτι εχω ειπε με πονηρο υφακι "50 εισαι" για να με εκδικηθει οτι δεν εφαγα οτι ειναι απο Τσεχια αλλα στο τελος την εστρωσα να παραδεκτει οτι ειμαι 30 Μεγάλο χαμόγελο ...Ισως καποια στιγμη στο μελλον να την ξαναεπισκεπτω ηταν γενικα πολυ καλη εμπειρια !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.384
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Φανούρης Τζούρας, mpouxos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού