Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...ο κορεσμός της μονογαμίας , η δυσφορία απο την ηλιθιότητα της δουλειάς , και ο πνευματικός κάματος ...δημιούργησαν μέσα μου, μια παράξενη λιμβική ένταση που έψαχνε ένα δεκτικό ζεστό γυναικείο σώμα να εκτονωθεί...
...ρούφηξα την τελευταία στάλα καφέ...και έσυρα το πέος μου στο φιλόξενο αυτό τσαρδί για να αποσπάσει λίγο ηδονισμό ...αντίκρυσα 2 μιλφοειδή ...εκ των οποίων το ένα ανέπτυξε μια βλεμματική επικοινωνία μαζί μου και έτσι με ανάγκασε να ποντάρω πάνω της ένα ρόζ χαρτάκι...
...κοντό ξανθό μαλλί , ώριμης ηλικίας , αλλά πρόσχαρη και δεκτική...βέβαια το όλο σκηνικό δημιούργησε μέσα στο υποσυνείδητό μου, μια αίσθηση "αντίστροφης μέτρησης"...και πυροδότησε το συμπαθητικό νευρικό μου σύστημα...ωστόσο η μητρική της φιγούρα και η δεκτικότητα της στις λειχίες μου ...κατάφερε να μου δημιουργήσει μια 100άρα στύση σε 5'' (πράγμα σπάνιο για μετάξι αλλά απολύτως απαραίτητο και αυτονόητο υπο άλλες συνθήκες)...
...μου έβαλε το λάστιχο , εκσπερμάτισα μετά απο κανα 2 παρατρίψεις στον κόλπο της στην "στάση της αγελάδας" ...αλλά τα υπολείμματα της μικρής δόσης τανδαλαφίλης που χρησιμοποίησα στο προ ημερών οργιαστικό γαμευτικό ηδονισμό ...μου εξασφάλισε ένα καλό πριαπισμό και μετά το πέρας της εκσπερμάτισης που συνέχισε την παρούσα γάμευση...
...το συνουσιοπιοειδές έρευσε μέσα μου δημιουργώντας μου την ικανοποίηση του επιτυχημένου πολυγαμικού ηδονισμού...
στο επανιδείν!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Γιάννα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, Φανούρης Τζούρας και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2016
σε 5' εννοούσα Χαμόγελο
15 Μαρτίου, 2016
OLE!OLE!OLE!ΠροσκύνημαΝαι!
16 Μαρτίου, 2016
Αξιζει να τη βαλεις και στο νομο.
DN
Duke Nukem
18 Μαρτίου, 2016
Ειναι το καβλογκράνυ που θελω πολύ . Προσκύνημα
Τα σέβη μου Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4