Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
επισκεψη στην νικολ πρωι κυριακης 13-3-2016. Οπως σ'οσα μπηκα ετσι και σ'αυτο δεν υπηρχε ψυχη ζωσα, ουτε στο δωματιο, ουτε στο σαλονι. Η νικολ που παρουσιαστηκε μετα την χολυγουντιανη εισαγωγη της ευγενικης κυριουλας (φραουλιτσα-πιπινακι-γλυκουλα-ζεματουλα κλπ) ειναι μια μελαχροινη κοπελιτσα γυρω στα 23 (περιπου) με μικρο στητο βυζακι, σχετικα καλο σωματακι με γεματα μπουτια και προκλητικο κολο. Ο κολος της θα μπορουσε ανετα να ειναι κομματι απο σωμα μιλφαρας..εδωσα το μπλε παραβολο και περιμενα...περιμενα..περιμενα...γυρω στο 10λεπτο..με μηδεν κοσμο Χμμμ; καποια στιγμη ηρθε το μωρο, μου λεει συγγνωμη που αργησα (αν δεν κανω λαθος το εχει ξαναπει σε καποιες αλλες κριτικες) και αρχισε καποια υποτυπωδη προκαταρκτικα, με απαλα φιλακια στο (πεντακαθαρο και μυρωδατο) σωμα μου, και καποια απλα χαιδοδακτυλα στα αρχιδια. απο sosial δεν το εχει, ειναι βαρια και αμιλητη γενικως..αμεσως με ρωτησε με η χωρις και αφου πηρε την σταθερη απαντηση (με) αρχισε μια ατεχνη και απειρη πιπα με χερακι..σε δικα μου χαδια μου ειπε οτι δεν θελει δακτυλιασματα, κολονοσκοπισματα και φιλια γενικοτερα..αποστειρωμενο πολυ το πιπινι. δεν λεω καλα κανει και προσεχει την υγιεινη της αλλα σε τετοιο βαθμο πας στο αλλο ακρο...με ειχε ξενερωσει με τα διακριτικα και ευγενικα μη και οχι και την αφησα να με τελειωσει με πιπα που εξελιχθηκε σε μαλακια..εαν ηθελα μαλακια καθομουν σπιτι μου και γλυτωνα το 2οαρικο...στα θετικα να της αποδωσω την καλη διαθεση και οριακα οχι την υποψια ξεπετας..με καθαρισε με τα μωρομαντηλα, την ευχαριστησα και εφυγε αμιλιτη οπως μπηκε..ωραιο κορμακι και ακομα ωραιοτερος κολος αλλα απο υπηρεσιες υστερει (ακομα)....αμα στρωσει θα το ξανατιμησω..
αυτη ειναι η εμπειρια μου με την νικολ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2013
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.207
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Μάκης Τσατσαρίδης, xprncseeker, Φανούρης Τζούρας

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαρτίου, 2016
Την ειχα δεί τις προάλλες,οτσν δούλευε στο επάνω μια πρωην τστσα ,Νταρια,ονοματι,αν θυμαμαι καλα. Η κοπέλλα δειχνει καθαρα ότι προσφερει φόλες,απορω ρε παιδια με τι καρδια μπαινετε στα δωματια μετα από τετοια ψυχρα σαλοναρισματα ( αυτό να το λεω και στην αφεντια μου...) . Δυστυχώς , οι τύπισσες γυφτορουμανακια και ομοταξια,την ειδα σταρς του Χόλλυγουντ, και σ' αυτό εχει συντείνει και ο διδεδομενος μύθος ότι στα μπουρδέλα δουλεψαν ωραιες γυναικες ( Αλβανιδες και Σια ! ελεος!) ...ΜΟΝΟ μετα τα 1990 ... Με την ιδιοτητα του παλαιμαχου (όχι όμως απομαχου) μπουρδελιαρη, λεω εδώ ότι σε απωτερο χρονο περασαν από μαγαζια ελληνιδες ΜΟΥΝΑΡΕΣ που μερικοι υμνογραφοι εδώ περα δεν εχουν δει ουτε στον υπνο τους. Τι να θυμηθώ ... την ΤΕΡΑΣΤΙΑ μουναρα ΚΟΡΙΝΑ ...Βαλτετσιου τριαντα τοσο ... τη ΘΕΑ Σονια-Ευα Χριστινα από Κολωνακι,Ιουλιανου και Φυλης ,τη Ρεα από Καλυμνου,την καθριν από Πηνελόπης ...την Νάντια από Αγ. Πετρου 3 ...Ας σταματήσω καλυτερα ...μη με τρεχουνε σε διημερευοντα νυχτιατικο ...) [οποιος ρωτησει χρονολογιες ,δεν θα απαντησω,για ευνόητους λογους...χαχαχα]
14 Μαρτίου, 2016
Αυτα τα δυο σπιτια,το υπογειο και το ανωγειο ενω θεωρουνται ακριτικα,παρ ολα αυτα υπαρχει ενας αερας βιασυνης και φολας.Τουλαχιστον απο τη δικη μου εμπειρια εκει.Οποτε κι εγω δε τα προτιμω πλεον.Αν εχουν τοση δουλεια και δε τους ενδιαφερει,υπαρχουν κι αλλες επιλογες.
30 Μαρτίου, 2016
ξερεις αν δουλευει ακομα εκει η Νικολ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3