Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 196 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη μεσημέρι , η τσα τσα άρχισε τα δικά της , έχουμε κοπελίτσα σαν τα κρύα τα νερά θα μείνεις ευχαριστημένος .Περίμενα λίγο και μετά απο λίγο εμφανίστηκε η Νικολέτα/Νικολ , την έχω δει τόσο εδώ σε άλλη μου βόλτα όσο και στο Λιοσίων 79β. Μελαχρινή με λίγα πιασιματάκια τα πιο πολλά στην περιφέρεια που της χαρίζουν και μια πλούσια πεταχτή κωλάρα , 1.άρι βυζί.

Η αλήθεια είναι ότι αυτός ο οίκος δεν μας έχει συνηθίσει σε πιπίνια και όποια έχουν εμφανιστεί δούλεψαν για λίγο μίας και ο οίκος είναι για μιλφογκιλφακιδες. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα. Ήρθε αμέσως μίας και πελάτη δεν είχε άλλο . Αρκετά χαμογελαστή και με καλή διάθεση με πλησίασε ενώ σκουπιζόμουν και άρχισε να μου χαϊδεύει το στήθος και τα κωλομάγουλα. Ήθελα να πιάσω την κωλάρα της και να την χουφτώσω αλλά το χαρτί υγείας που είχε κολλήσει στα δάχτυλα μου παράτεινε λίγο την επιθυμία μου. Ξεκίνησα να χουφτώνω τα χορταστικά κωλομάγουλα της ενώ στην συνέχεια έσκυψα και έγλυψα για λίγο το μουνάκι της.

Μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι , ξάπλωσα και ανέβηκε απο πάνω μου , το στριγκάκι της δεν το έβγαλε , τριβόταν στον πούτσο μου και γελούσε. Προκαταρκτικά άλλα δεν είχε , κατέβηκε πιο χαμηλά και με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε σχολαστικά . Ξεκίνησε πίπα αρχικά ρηχή και με αρκετό χέρι κάτι που στην συνέχεια απο μόνη της το διόρθωσε και όχι μόνο , ξεθάρρεψε ,έκανε περάσματα απο αρχίδια και προσπάθειες και deep throat αν και έδειξε να πνίγεται....

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ιεραποστολικό , μετά απο 1-2 άγαρμπες κινήσεις από μέρους της συγχρονιστήκαμε και για αρκετή ώρα συνεχίσαμε σε αυτή την στάση και ας μην είναι απο τις αγαπημένες μου. Αλλαγή στάσης , στήσιμο στα τέσσερα , καλό στήσιμο και καλή θέα , πισωκολλητο γαμίσι με ολοένα αυξημένη ένταση και ρυθμό , μία χαρά τα πήγε το μικρό ενώ και σε 2-3 κωλοσκάμπιλα που της έριξα δεν είπε τίποτα. Την ρώτησα αν μπορώ να την χύσω στο στόμα(δεν ανακοινώνεται) και μου απάντησε αρνητικά αλλά δίνοντας μου την εναλλακτική αν θέλω να χύσω στα βυζιά της , της είπα ότι θέλω στα κωλομάγουλα της και είπε εντάξει , συνέχισα για λίγο να την παίρνω πισωκολλητά και όταν ένιωσα ότι θα χύσω βγήκα απο μέσα της , έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα στο δεξί της κωλομάγουλο λίγο στην κωλοτρυπίδα της και αρκετά την πήραν στην πλάτη.

Την βοήθησα να σκουπιστεί πλυθήκαμε , με χαιρέτησε και έφυγε , στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκάλεπτο. Οχι κάτι σούπερ εμφανισιακά , προκαταρκτικά ελάχιστα , αλλά καλή πίπα εν τέλει , καλά στησίματα , δεκτική και με καλή διάθεση. Το 20ευρωτο τίμησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού