Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431941
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Λόγω δουλείας στην Αθήνα και είπα να πάω στο AT. Την πρώτη φορά πήγα κατά τις 10.30 είχε περίπου 10 - 12 άτομα , έκανα μία αναγνώριση του χώρου , ικανοποιητικός . Είχε καλό κόσμο , με πλησίασαν 2-3 αλλά δεν έδωσα σημασία , μετά κατέβηκα στον υπόγειο χώρο όπου με ακολούθησαν 2 διακριτικά , μπήκα σε ένα δωματιάκι τέρμα αριστερά και μπήκε και ένας τύπος πίσω μου , όταν του έδωσα το οκ κατέβασε την φόρμα που φορούσε και άρχισα να του παίρνω πίπα , ο άλλος δεν μπήκε μέσα αμέσως , στήθηκα στα 4 και άρχισε να με γαμάει , μετά από λίγο ήρθε και ο άλλος , του έκανα νόημα και ήρθε μπροστά μου και μου έδωσε το καυλί του στο στόμα . Όταν έχυσε ο πρώτος πήρε σειρά και ο δεύτερος από πίσω μου , και ένας τρίτος μεσήλικας ασπρομάλλης μου έδωσε το καυλί του στο στόμα , δυστυχώς με πίεζε ο χρόνος και δεν μπορούσα να καθίσω πολύ ακόμη , όταν με γάμησε και ο τρίτος δυστυχώς έπρεπε να φύγω , και έτσι έγινε . Ηταν μια πολύ καλή εμπειρία που θέλω να ξανακάνω, και όχι με 3 μόνο, αλλά με πάρα πολλούς . Τις άλλες 2 φορές που πήγα ήταν πολύ χαλαρά τα πράγματα λόγο μάλλον τις ώρας. Σε γενικές γραμμές μου άρεσε πολύ το ΑΤ και μόλις βρω ευκαιρία σίγουρα θα το επισκεφθώ . Αν είχε και γυναίκες θα ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα ....
kwstasbi84
Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
64
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, akislove, fouxter και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2016
τι να τις κανεις τις γυναικες ρε δροσερε?Χμμμ;
εσυ για πουτσο πηγες τωρα μας τα γυρνας?Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
13 Μαρτίου, 2016
Εφαγες καλα,φιλε..3 πουτσες,στην σειρα??? μπραβο ρε καυλιαρη..ΓλώσσαΜατάκιΚατσικογάμης
15 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

bi είμαι , πήγα για να περάσω καλά , αν κάτσει κάτι με γυναίκα η ζευγάρι δεν θα πω όχι φίλε ..
15 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ματάκι
16 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ωραιος ο Κωστακης
12 Απριλίου, 2016
το σινεμα ανοιγει κατα τις 11 και εσυ ηδη ειχες γαμηθει 3 φορες στις 10 και μιση ....... αχαχαχαχα
K
kendavros
15 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

22.30 οχι 10.30 λάθος το έγραψα .........Χμμμ;
12 Ιουνίου, 2016
bi λεει είναι !! χαχαχαχα

ρε δροσερε ... εγαφες 3 πουτσες και ηρέμησες ... τωρα θα γυρισεις στο χωριο σου και θα το παιζεις αντρας !! χαχαχα Ναι!Ναι!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8