Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431635
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
5.0
Κατεύθυνση για Μεταξουργείο, τρίτη βάρδια με συναγωνιστή από το site ... περνάμε από Καρόλου και μπαίνει η ιδέα στον συναγωνιστή για adult. Είπα ok και μπήκαμε μέσα, πληρωμή του αντιτίμου κι είσοδος στην κύρια αίθουσα του σινεμά, εκεί που πολλά ζόμπι έψαχναν για λίγες στιγμές ηδονής ή ματιού. Κάτσαμε και είδαμε λίγο τις ταινίες, οι οποίες είχαν ως κύριο θέμα τους, το χύσιμο στην μάπα. Ξαφνικά όπως καθόμουν είδα αρκετά κοράκια να κοιτάνε διακριτικά στην αριστερή πλευρά της αιθούσης, εκεί που είναι οι καναπέδες. Σκοτεινά και δεν μπορούσα να καταλάβω τι γίνεται ... πάμε εκεί κι ήταν ένα ζευγάρι (45-60), μεσήλικες, που η κυρία έπαιρνε τσιμπουκάρα στον κύριο, οι κύριοι είχαν πάθει την πλάκα τους τριγύρω και τον έπαιζαν. Όταν τελείωσαν πήγαν σε καμπίνα πάνω στον εξώστη για να συνεχίσουν άλλη φάση. Κάπου εκεί ''σκάει'' και ζευγάρι κυριλέ, μεσήλικες με την κυρία άνετα να την έβλεπες σε κάποια Εκκλησία την Κυριακή, πήγαν λίγο πάνω είδαν κι έφυγαν από το σινεμά.

Κάπου εκεί πήγαν να εξερευνήσω τον εξώστη, τα ζόμπι έπαιρναν μάτι το ζευγάρι που γαμιόταν, ενώ στις δίπλα καμπίνες έπαιρναν μάτι και συζητούσαν μαζί του. Απ έξω από την καμπίνα δροσεροί και μη ψάχνανε για λίγη ηδονή. Ρωτάω έναν κύριο τι παίζει μέσα, και απαξιωτικά μου λέει πως είναι ένα straight ζευγάρι. Ο Κύριος φόραγε φόρμα μισοκατεβασμένη και δεν φόραγε βρακί αναζητούσες κρέας. Στο σαλόνι του εξώστη δεξιά, το θέαμα ήταν σκληροπυρηνικό, στους καναπέδες οι αλληλομαλακίες και τα τσιμπούκια ΄έπαιρναν και έδιναν. Ένας γέρος με προσκάλεσε στην καμπίνα του ενώ τον έπαιζε Ναι! τα κοράκια σε κοιτόύσαν με υγρά μάτια γεμάτα διάθεση να ρουφήξουν και να γευτούν. Συνέχεια πήγαμε με τον συναγωνιστή στις κατακόμβες στο υπόγειο, στον λαβύρινθο, όπου σε κάθε γωνία θα έβλεπες μουτσούνες που δεν σου πάει το μυαλό τι διαστροφή κουβαλάνε μέσα τους, σκοτάδι glory holes, αλληλομαλακίες στα όρθια ... ξευκάλωναν με ανορθόδοξο τρόπο. Ανέβηκα πάνω ξανά και πάω τουαλέτα, απ έξω ήταν ένας που με τριγυρνούσε όλη την ώρα, μπαίνω να πλύνω τα χέρια μου και ξαφνικά γυρνάω να φύγω και η πρώτη πρώτη ωμή σεξουαλική ενόχληση ήταν γεγονός, ευτυχώς αν αρνηθείς φεύγουν σαν καπνός όλοι αυτοί.
Πάω ξανά αίθουσα και κάθομαι πρώτη σειρά, έπαιζε μια ωραία τσόντα με μια ωραία παρουσία και τον έβγαλα να τον παίξω, στην απέναντι πλευρά ένας άλλος τύπος έπαιρνε διακριτικά το μάτι του, ενώ φαινόταν έτοιμος να πάθει σοκ από το θέαμα, ήρθα διακριτικά στην πίσω σειρά δεν είδα τι έκανε κι έφυγε ... αφού τελείωσα, ανέβηκα ξανά εξώστη εκεί που το γαμήσι της κυρίας συνεχιζόταν μέσα στην καμπίνα, οι δίπλα τύποι είχαν πάθει σοκ και τον έπαιζαν, δυστυχώς το ζευγάρι τελείωσε και δεν έδωσαν την ευκαιρία να τσιμπήσουμε κι εμείς κάτι. Μιλάγανε ύστερα για την οικονομική κατάσταση της Ελλάδας, όσο ετοιμαζόντουσαν Μαλακία Άδειασαν οι καμπίνες, άδειασε και ο χώρος γενικά ... βγήκαμε έξω με τον συναγωνιστή να πάρουμε αέρα και μετά από μισή ώρα ξανά μπήκαμε, αράξαμε τρώγοντας πατατάκια, όσο εγώ πήγα για μια τελευταία βόλτα στον εξώστη. Οι καμπίνες άδειες μόνο ο κύριος που με είχε πάρει μάτι ήταν εκεί, όπου βρήκε την ευκαιρία να μου επιτεθεί σεξουαλικά και ευγενικά αρνήθηκα και την έκανα.
Οι τσόντες ήταν οι ίδιες και κάπου εκεί φύγαμε, όσο τα ζόμπι νόμιζαν πως τον παίζουμε στον κάναπέ και έπαιρναν αδιάκριτα μάτι Μαλακία
αυτά εν ολίγοις, μια εμπειρία τρόμου και καλτίλας η επίσκεψη.
ΤΕΛΙΚΑ το συμπέρασμα που βγάλαμε στο τέλος της βραδιάς για την πλειονότητα της Ελληνικής κοινωνίας είναι πως:
ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ, ΟΛΟΙ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ
νοικοκυραίοι, συνταξιούχοι, νεαροί Money Mouth

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 12, 2016
Roumanolagnos1313
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
78
Likes:
127
Πόντοι:
146
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Parakmiakos, jimy.m. και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2016
Φιλαράκο, ωραία η περιγραφή σου.. μου τα χαλάς όμως, το ότι όλοι γαμιούνται εκτός από εσένα.. εσύ σαν νορμάλ άντρας! γιατί πήγες εκεί? για να δεις τσόντα? Μπα… δεν νομίζω.. γιατί εδώ στο ιντερνέτ γίνεται χαμός από τσοντες.. για μάτι μόνο? και δεν γούσταρες κανέναν {αντρα}! τη έψαχνες, γκόμενα? Εκεί.. και ο άλλος συναγωνιστής, που πήγε? δεν αναφέρεις τίποτα.. τελικά παρθήκατε μεταξύ σας? Ναι? η όχι? Χμμμ;ΚατσικογάμηςΚεφάλι σε τοίχο!
13 Μαρτίου, 2016
@ippotis69 ουδέν σχόλιο επί του θέματος που έθεσες σε κλωνάρια που έχουν ανοχή από άνωθεν (πιθανώς να κρύβεται και κανένας από πίσω)
ο συναγωνιστής είναι το μέλος parakmiakos
13 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι και εγω περιμενω απαντηση στην τελευταια ερωτηση.......αν και τα αυτονοητα παρελειπονται.Ματάκι
DN
Duke Nukem
14 Μαρτίου, 2016
@Duke Nukem

ΓαμήσουΚατσικογάμης
P
Parakmiakos
16 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ιππουη,οντως εισαι λιγο λαθος...καθοτι τα γουστα ποικιλουν! Η ερωτησουλα που εχω εγω για τον Ρουμανολαγνο είναι...όταν λες 3 βαρδια...εννοεις μετα τις 23.00?
15 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι δουλεια εχει ενας γκει σε ενα στρειτ σαιτ;
O
OmarNow
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6