Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 95 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας Πού χάθηκες άγάπη μου ...... αύτή η πορτογαλοισπανικολατινική προφορά μέ τρελλλλλλένη ......... ήρθα άγριά μου Κανταβρία........ ΈρωταςΈρωτας

Κωνσταντινουπόλεως 132 ....... πάντοτε έκεί ρεμετζάρω όταν χρειάζομαι ξεκούραση στά τουρλοτά κωωωωλαράκια τής Πατρίτσιας........

Μιά μαγική κοπελίτσα άπροσδιορίστου ήλικίας , μέ δερματάκι σκούρο 2,5 βυζάκια , χυμώδους σωματότυπου λάγνο βλλλλέμμμμμα άκραίων ύποσχέσεων , ώσαν τήν πάλαι ποτέ Camille Clifford...........

Χώρος προσεγμένος καθαρός περιποιημένος πού προδιαθέτη χαλάρωση τών 40 εύρώ άνευ ένοχλητικών παρενοχλήσεων ......Με πλησίασε και ενώσαμε τα κορμιά μας όρθιοι μπροστά στον καθρέπτη............. Τα μαλλιά μεσαίου μήκους χάιδευαν τους γυμνούς αλαβάστρινους ώμους .......
Έσκυψα πάνω από το κεφάλι της και μύρισα το απαλό άρωμα στην βάση τους και φίλησα τόν λαιμό της....... κόλησα στό βελόυδινο κορμί της καί έσπρωξα με ανακούφιση και δύναμη το πέος μου μέσα στους μηρούς της............ Ξέσπασε σε γελάκια και ξάπλωσε δίπλα μου χαιδεύοντάς με άπαλά στο στέρνο με τα δάκτυλά της.
Τα χείλη της αγκάλιασαν ύγρά, μέ θερμή γλυκύτητα το πέος μου, καθώς το αίμα κυλούσε με ζωή μέσα του.

Είναι έκπληκτικό τό πόσο γρήγορα άπέκτησα μιά άξιοπρεπή στύση.......... Το χέρι μου κατέβηκε χαμηλά όπου καί χάιδεψα γλυκά την κλειτορίδα της...... Τά χείλια μου ρουφούσαν άπλυστα τίς ρόγες της ........Με απώθησε άπαλά καί έσκυψε βάζοντας άλλη μιά φορά το πέος μου στό στόμα της γιά μιά άκόμα έξαιρετικά ήδονική, ύγρή καί θερμή πεολειχία........ Γύρισε στο πλάι καί μού ψιθύρισε στό αύτί...... σέ θέλω πολύ τώρα πιάνοντας τό χέρι μου καί δείχνοντας μου πόσο πολύ είχε ύγρανθή ή κλέουσα περιοχή.....

Το κορυφαίο όραμα έρωτισμού καί ήδονής, δί έμέ τουλάχιστον..........
Αυτή η είκόνα μού δημιούργησε έντονη έρωτική έπιθυμία >>> καί ένώ το πέος μου ήταν σέ άπώγεια κατάσταση , τό έθώπευε έντονα μέ το χέρι της, έκσπερμάτωσα παραδόξως καί πέραν κάθε προσδοκίας μέ σπασμούς ήδονής στήν χούφτα της..........

Τα χείλια μου κόλλησαν σέ ένα φιλί πάνω στόν βελούδινο σοοκολατένιο λαιμό της....... αύτά λατρεμένοι μου φίλοι !!

Βέβαια λατρεμένοι μου φίλοι ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση !!ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
38.544
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, PSAXTIRI, spipis71 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2016
ΟΚ ! Αγαπητέ amjik.. Ηταν όντως τότε η Πατρίτσια στο 132 ? χμμ Εφυγε από την άλλη αλυσίδα ? Χμμμ; ή ..μήπως ήταν .. διπλα = στο Κ 130, στα παλιά της λημέρια.. Χαμόγελο
15 Μαρτίου, 2016
Ειναι η γνωστη Πατριτσια που εχει δουλεψει και Πειραιως απεναντι απο Πρακτικερ και Ιεροφαντων?
Παλιοτερα σε στη Βριλησσου?
Ειναι απο τη Βενεζουελα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2