Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδινό πέρασμα την περασμένη κυριακή από λιοσίων και μιας και είχα πολύ καιρό να περάσω από τα τροφωνίου είπα να τσεκάρω τι παίζει Χαμόγελο.Δούλευε μόνο το αριστερό μπουρδέλο,μπαίνω μέσα και αράζω στο σαλόνι με 2 πακιστανούς.Η σιχαμερή τσατσά με το κοντό μαλλί και την φωνή νταλικιέρη μου είπε να περιμένω λίγο να βγει η κοπέλα και πως είναι ελληνίδα Money Mouth.Μετά από κανα 10λεπτο σκάει μύτη ένα σπασμένο προ-γκιλφ με κόκκινα εσώρουχα και κόκκινα γυαλιά.Αδύνατη σχετικά με πιασήματα όμως,όπως ακριβώς γουστάρω Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Δίνω αμέσως το μπλε παράβολο στην τσατσάρα και με βάζει στο πρώτο δωμάτιο αριστερά.Αρκετά σιχαμερό για λιοσίων αλλά δεν περίμενα και κάτι καλύτερο από δαύτην ΜαλακίαΜαλακία.Μετά από λίγο έρχεται και η νανά,μου δήλωσε ελληνίδα και αμέσως μου έκανε ρομαντική πρόταση για εξτρά υπηρεσίες με κάποια έξτρα ευρώ όμως ΣπασίκλαςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Τι ρώτησα τι είδους υπηρεσίες και μου είπε ότι γουστάρω Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα.Τις λέω πόσα παραπάνω και μου λέει μ'ένα 10αρικο είναι ικανοποιημένη ΓαμήσουΓαμήσου.Το σκέφτηκα για λίγο αλλά υπερίσχυσε η λογική του ακάποτου πόρνου να μην πληρώνει εξτρά λεφτά για παράνομα εξτραδάκια Γερο-μύστηςΝαι!Ναι!.Της είπα λοιπόν ότι δεν έχω άλλα λεφτά πάνω μου κι εκείνη άρχισε τα παζάρια να της δώσω λίγα.Επέμεινα και τελικά μου έβαλε καπότα και άρχισε μια γρήγορη πίπα απλά για να βγάλει την υποχρέωση ΜαλακίαΜαλακίαΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Είχα αρχίσει να τσαντίζομαι με την πάρτη της οπότε την σήκωσα όρθια και άρχισα να γλέιφω δυνατά τα 2,5αρια πεσμένα βυζιά της ενώ εκείνη άρχισε τα ψευτοβογγητά.Την γύρισα κατευθείαν στα 4 και τον έχωνα όσο πιο δυνατά μπορούσα μέσα της.Της έχωσα μερικά απαξιωτικά κωλοσκάμπιλα και μιας και ήμουν φορτωμένος κατέθεσα στην αηδιαστική καπότα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Ντύθηκε στα γρήγορα και μου είπε ότι θα δουλεύει κάθε βράδι εκεί και πως με περιμένει την άλλη φορά για παράνομα εξτραδάκια.Πέταξα την καπότα στο πάτωμα ντύθηκα στα γρήγορα κι έφυγα.Αν και η τύπισσα είναι αρκετά καλτ,δεν ξέρω αν το έχω ανάγκη τελικά να δώσω έστω και 10 ευρώ παραπάνω για έναν ακα κρεμπιέ Money MouthΣπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2006
Όνομα κοπέλας
Νανά
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter, xenitemenipsixi και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2016
Της είπα λοιπόν ότι δεν έχω άλλα λεφτά πάνω μου...

Πέταξα την καπότα στο πάτωμα ντύθηκα στα γρήγορα κι έφυγα...

ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1