Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294633
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Και είναι από την Ρουμανια (ετων 20) Γλώσσα. Καθήκοντα ρεσεπσιονιστ εκτελούσε η κα Ελένη.
Η Ραμονα εκανε ενα αξιοπρεπες σαλοναρισμα.
Είναι σχετικα κοντουλα, μαλι ξανθο και φουντωτο, μουτρακι ομορφο με γαλανα ματια και ωραιο σαγονι. Στηθη 2αρια με ρωγες κερασακια. Κωλος μαγευτικος. Μπουτια και γαμπουλες καλλίγραμμα.
Μια ευχαριστη εκπληξη: το στουντιο εξοπλιστηκε με ντουζιερες.
Με το που μπηκε η Ραμονα στο δωματιο την στριμωξα στη γωνια και την αρχισα στα γλωσσοφιλα και στο χουφτωμα. Της εβγαλα την κυλοτα και μου την περασα κολάρο Μύριζε ωραια..φρεσκομουνιλα. Τα προκαταρτικα της γεναιοδωρα (ισπανικο, φιλια στο στηθος, γλωσσοφιλα, τριψιμα κλπ) και χωρις βιασυνες.
Η πιπα αισθησιακη, με περασμα της γλωσσας σε ολο το μηκος του φουτσου, φτυσιματα και περιποιηση των @@. Κρατησε πολύ ωρα και της ειπα να μου βαλει σκουφι, ανυπομονουσα να σπρωξω το κωλί της.. Αρχισαμε με cow girl σε διαφορες παραλαγες (μπιέλα, τριφτο, αγκαλιαστο). Χωρις να βγω την γυρισα σε ιεραποστολικο (είναι παναλαφρη). Στη αρχη αγκαλιαστο, μετα ψαλιδατο με ταυτοχρονο παιξιμο της κλειτοριδας. Εκει το μωρο την βρηκε κανονικα και αρχισε να σκουζει. Τον εβγαλα και αρχισα να πιπιλαω την κλειτοριδα. Το σκουξιμο ενταθηκε. Μετα την γυρισα πισωκολητο.
Πριν τον χωσω, εγλυψα την ομορφη και αδουλευτη κωλοτρυπιδα της. Το μωρο ηταν πεντακαθαρο και μοσχοβολουσε. Τελειωσα σε αυτή τη σταση με ένα παρατεταμενο χυσιμο.
Βγηκα, ξαπλώσα και το μωρο μου εκανε κουνηματα με το υπεροχο κώλο της. Μου εβγαλε το προφυλακτικο, με φίλησε και της δηλωσα ότι κατεταγη στις σιγουρες μου.
Την συστηνω ανεπιφυλακτα σε οσους εμπιστευονται την κριση μουΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Ραμόνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, xprncseeker, mihla

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2016
τι ώρες είναι η πρωινή βάρδια φίλος και εσύ τι ώρα πήγες περίπου?
12 Μαρτίου, 2016
φιλε μηπως δουλευε παλια στο στουντιο στα φιλαδελφεια διπλα απο τη renault ,αν ξερεις ?
μηπως ειναι αυτη http://www.krokeon6kato.com/girls/ramona ?
12 Μαρτίου, 2016
Εντάξει καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό γιατί πέρασες καλά αλλά όχι και 10αρι στην εμφάνιση Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Πάντως επειδή σε εμπιστεύομαι οσον αφορά τις υπηρεσίες θα δοκιμάσω...
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3