Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92400
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση κλείστηκε σχετικά δύσκολα μετά απο αρκετές κλήσεις μου και εν τέλει το ραντεβού κλείστηκε στο lacoba . Τσουπ ρεσεψιόν δωματιάκι και πάνω . Μπαίνω μεσα μηνυματάκι για το δωμάτειο και μπαίνω για ντους . Μετά απο κάνα 20λεπτο χτυπάει η πόρτα και εδώ θα αρχίσω και την αιτιολόγηση του τίτλου της κριτικής μου . Η αντικρύζοντας τη Βίκυ βλέπεις μια κοπέλα που στο πρόσωπο της διακρίνεται μια έντονη ταλαιπωρία ακολουθώντας και το σώμα της ελαφρός αποστεωμένο μπαίνει για ντουζάκι και αυτή λίγο κουβεντούλα μετα και βουρ στον αγώνα . Πίπα όνειρο απο τις πολύ καλές σκουφάκι και στήσιμο στα 4 επόμενη με εμένα απο πάνω και κατάθεση στην κοιλίτσα της . Τσιγαράκι κουβεντούλα και εδω της βγάζω το καπέλο δεν είναι καθόλου ανχωτική με είπε μάλιστα να μην ανχώνομαι για την ώρα . Δεν κοιτάει ρολόι είναι αρκετά επικοινωνιακή μιλήσαμε για αρκέτα θέματα . Έναρξη β γύρου που έκατσα να απολαύσω την υπέροχη πίπα της και να έρθει η κατάθεση στο στοματάκι της .
Γενικώς πέρασα καλά δεν μπορώ να πω γιατι κάνει τα πάντα να ευχαριστήσει τον πελατη αλλα ίσως αυτό της γυρίζει μπούμερανκ γιατι έχει εμφανή σημάδια κόπωσης που βγαίνουν προς τα έξω .
Για αυτο έβαλα και αυτόν τον τίτλο στην κριτική μου
Το σύστημα δεν μου επιτρέπει πλήρη βαθμολογία αλλιώς θα έβαζα
γενική συμπεριφορά 10
διάθεση συμετοχή 10
σχέση απόδοση τιμής 10
επικοινωνία 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 08, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
258
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Doc3000, ασωτος40 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2016
Καλησπερα! Ειμαι νεος στα κολπα. Πως μπορω να εχω το τηλεφωνο της? Ενθουσιαστηκα με το vfm και μιας και τα οικονομικα δεν ρεουν, νομιζω ειναι πολυ καλη περιπτωση η Vika.Ευχαριστω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1